Ahmet Sendil in Club Shock - Haskovo

Първото което е в този форум няма такива които да надхвърлят 18 години (най-много да са 4-5).
Ама ти сериозно ли?

Несъм имал намерения някой от тука да посети парти-то просто правя реклама ;)
Нещо се оплете?
Защо пусна реклама тогава?
 
  • Like
Reactions: Stomanaed
Protect със сигурност сме повече от 4-5.
А относно така нареченото party не ми допада стила на музиката.
 
къде се е забутал в тфа хасково 2 на 2
 
къде се е забутал в тфа хасково 2 на 2
И квооооо като си от провинциалната софия бе?Къв ти е кяра?Дишаш по-чист въздух ли? ;)
Или Караш хубава колко?Или просто гледаш богаташите с хубавите коли ? |-(
 
И квооооо като си от провинциалната софия бе?Къв ти е кяра?Дишаш по-чист въздух ли? ;)
Или Караш хубава колко?Или просто гледаш богаташите с хубавите коли ? |-(

За мене софия е 1но голямо село ходил сам няколко пъти .. ти казвам имам чуството че блоковете ше се разпаднат ^^ Сичко е порутено ти казвам ебахти трафика .. дупки навсякаде пълна селения... За сега Варна е най-добрия град за живеене.. Не си мисли че някой като ти каже че е от софия е нещо повече от тебе.. те са си 1ни шопи дето само се хвалят че са от софия а всущност са пълни отрепки в живота, в биг бродер се видя какви отрепки са софянците ..
 
Last edited:
За мене софия е 1но голямо село ходил сам няколко пъти .. ти казвам имам чуството че блоковете ше се разпаднат ^^ Сичко е порутено ти казвам ебахти трафика .. дупки навсякаде пълна селения... За сега Варна е най-добрия град за живеене.. Не си мисли че някой като ти каже че е от софия е нещо повече от тебе.. те са си 1ни шопи дето само се хвалят че са от софия а всущност са пълни отрепки в живота, в биг бродер се видя какви отрепки са софянците ..

Не е хубаво така да се говори не съм от София но уважавай хората за да те уважават.
Това някои може да го приеме като някакъв вид дискриминация.....
 
Last edited:
Не е хубаво така да се говори не съм от София но уважавай хората за да те уважават.
Това някои може да го приеме като някакъв вид дискриминация.....

нямам нищо против тях просто казвам че на мене софия не ми допада както и половината населения са такива като тес от биг бродер..
 
нямам нищо против тях просто казвам че на мене софия не ми допада както и половината населения са такива като тес от биг бродер..

Ти ако ми правиш сравнение с някви индивиди дето ги дават по телевизията и им плащат да се правят на маимуни с хората от обществото и обкръжението ти... нищо незнаеш от живота още момченце (или може би си момиченце незнам). Като порастнеш и започнеш да проглеждаш напред тогава давай подобни примери и сравнения и какви са твойте наблюдения за обществото като цяло. Т'ва, че сега твойте аверчета или някой по-големи от теб с някоя друга годинка се държат по този надут начин или като маимуни неозначава, че всичко живо де що щъка в България е като тези продажни гъзове в това отвратително шоу Биг Брадър.

P.S И мога да ти кажа, че Софиянци са хора а тези които се правят на Софиянци са гадната напаст селяндури която направи така столицата ни. От личен опит вече 7 години го виждам, че като дойде някой от друг по-малък град и натрупа известен опит в София и вече той е недосегаем гъзе намбър уан и той е над всички... държанието му е надменно и за него всички са селяни, но като го попиташ от каде идва и той млъква. За това като незнаеш как стоят нещата неговори. Гадното е, че не Софиянци са надути а провинциалистите дошли тук да живеят. Понеже те никога не са виждали много или достатъчно и като се приберат по домовете си или някой техен познат дойде тук в София се държат с тях все едно са някой боклуци.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: crazyboy
Ти ако ми правиш сравнение с някви индивиди дето ги дават по телевизията и им плащат да се правят на маимуни с хората от обществото и обкръжението ти... нищо незнаеш от живота още момченце (или може би си момиченце незнам). Като порастнеш и започнеш да проглеждаш напред тогава давай подобни примери и сравнения и какви са твойте наблюдения за обществото като цяло. Т'ва, че сега твойте аверчета или някой по-големи от теб с някоя друга годинка се държат по този надут начин или като маимуни неозначава, че всичко живо де що щъка в България е като тези продажни гъзове в това отвратително шоу Биг Брадър.

P.S И мога да ти кажа, че Софиянци са хора а тези които се правят на Софиянци са гадната напаст селяндури която направи така столицата ни. От личен опит вече 7 години го виждам, че като дойде някой от друг по-малък град и натрупа известен опит в София и вече той е недосегаем гъзе намбър уан и той е над всички... държанието му е надменно и за него всички са селяни, но като го попиташ от каде идва и той млъква. За това като незнаеш как стоят нещата неговори. Гадното е, че не Софиянци са надути а провинциалистите дошли тук да живеят. Понеже те никога не са виждали много или достатъчно и като се приберат по домовете си или някой техен познат дойда тук в София се държат с тях все едно са някой боклуци.
+1
 
Protect със сигурност сме повече от 4-5.
А относно така нареченото party не ми допада стила на музиката.

брато 1 фр-та бяха партито е картило ... и те не слушат такаф стил музика но абе да ти кажа много сажелявам че сам го изпуснал :s пак и знаеш защо утиват повечето (rofl)
 
и пак се оляхте, заяждате се за едно нищо (nqh) close mb darko (think) (dance2)