[Help] Add table to webshop

LamerFly

New Member
Joined
Sep 10, 2008
Messages
21
Reaction score
0
здравейте на всички .. знам че въпроса ми ще е доста тъп но си струва да опитам .. значи направих си webshop инсталирах до всичко точно но няма нито един предмед ако някой може да ми помогне , моля да пише :;:)
 
Има много готови Магазини просто виж за коя версия ти трябва и си го изтегли !!!
 
  • Like
Reactions: Ca4yYy
И да е готов пак иска нещо да се направи за да се сложат предметите ... някой не може ли да се хване и да обясни ....
 
Изтегли си готов и аз препорачвам

Ех... не се прави на голям разбирач и не повтаряй parsy ! Ако искаш да кажеш нещо направо го дай !
 
за 1.0l някои има ли Шоп ?
 
astra2008 потърси преди да пишеш
 
чесно казвам търсих гоогле тук или ми трябват цайси или нз.Моляви даите линк към Шопа или темата
 
Гледах Целия Форум Наи вече Release. Плс Даите Линк
 
Отвори в папката Install table.txt и там всички фаилове с таблици...
Отфори Query analizer и ги рънни и 3те поотделно в дб муонлине и даваи run няма да имаш проблеми
 
аз направих по др начин ама пак стана. отворих Query analizer и предметите ги аднах на MuOnline f5 и стана
 
благодаря искрено на всички за помоща но се справих вече :)
 
а някои ще ми кажели защо ми изписва така.... Server: Msg 208, Level 16, State 1, Line 1
Invalid object name 'WebShop'. значи версията ми е 0.97+0.99 Итемите са за тази версия но просто така ми пише като ги адна в МуОнлине датабасе Моля ви Хакерчета помогнете
 
ае де хора моля ви някои да ми хелпне
 
astra2008 спри с двойния пост... Като ти прочетат съобщението, ще ти помогнат :) Аз и да исках да ти помогна не мога защото не се занимавам с WebShop а и честно казано на мене много много не ми харесва ;)