какво искате за коледа

Сакам да срина DarksTeam :D бузикк..

Еми искам ново PC :(
 
Една тема, а толкова много интересни постове .. (hmm) Започвам ги по ред на номерата (хронологично или както искате го наричайте :D: )

искам всичко :2:
(и най-вече unban (xqx))

Такаам. . За това ше трябва да се потрудиш и то доста, щото през годината не слушаше, и сега трябва компенсация.. Щото само добрите деца получават подаръци! (hmm)

А аз... |-((heidy) ишкам снежанка може ли (happy)(blush)

Тии Снежанка ли искаш? Добре, ще я имаш - плюшена (sun) А аз искам 7-те джуджета :D
ПП: И при тебе важи условието, че само за добрите деца има подаръци, така че ФнимаФай :D

Искам да се напия с Putence (xqx)

Това вече се чуда по къв начин да го коментирам, то се вижда.. ъъ да, загубих си мисълта вече :D: Дидк0о, тебе те чакам на 20-ти декември на вилата с подарък плюшено мечии!! :cupidarrow:

Айде със здраве и no offence! (sun)
 
Една тема, а толкова много интересни постове .. (hmm) Започвам ги по ред на номерата (хронологично или както искате го наричайте :D: )



Такаам. . За това ше трябва да се потрудиш и то доста, щото през годината не слушаше, и сега трябва компенсация.. Щото само добрите деца получават подаръци! (hmm)



Тии Снежанка ли искаш? Добре, ще я имаш - плюшена (sun) А аз искам 7-те джуджета :D
ПП: И при тебе важи условието, че само за добрите деца има подаръци, така че ФнимаФай :D



Това вече се чуда по къв начин да го коментирам, то се вижда.. ъъ да, загубих си мисълта вече :D: Дидк0о, тебе те чакам на 20-ти декември на вилата с подарък плюшено мечии!! :cupidarrow:

Айде със здраве и no offence! (sun)

Не едно ами всичките седем (speechless) ненаситница! Нестига, че по 3 пъти на ден... ами и иска и осмица... аз сега писах на дядо коледа да ми прати снежанка ми донесе подаръка (chuckle)
 
Просто искам да го прекарам със семейството ми! Нищо повече! :)
 
Коледа ще прекарам с приятелката, нищо по-вече не ми трябва. :)
 
Имам един АнтиСтаро дето ми е в skype тои е 19 год..Собственика на ЛотусМу,Лотус Guide и лотустоп100
той не е antistaro а Antistar
 
я дайте тоя кадето хоства лотус си поговориме
 
1 Чувал кока в мазето да иам за цялата година(че чак и да черпя).(blush)

Протекте то 120 лева е лентичката(1 грам) ти един чувал искаш.Луд ли си ?
 
искам да напрайте 1 свестен сървър :D
 
Протекте то 120 лева е лентичката(1 грам) ти един чувал искаш.Луд ли си ?

Хм, гледам ти си наясно с нещата, а ? :D
 
Протекте то 120 лева е лентичката(1 грам) ти един чувал искаш.Луд ли си ?
Каде е 120 лева бе бахти ненормалника (hi)
И 200 да е закво съм слушал цяла година като няма да си получа тва което искам.
 
Сакам ноф подарук..!!

1 сак пълен с амфета (happy) (blush)