[Help] Търся файлове за 99b

blibbin

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
10
Reaction score
1
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ Server Files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави MonsterSetBase.txt i Monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!
 

NikeR

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
927
Reaction score
318
Хем качествени хем 99б....:bangin::bicycle:
 

biteX

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
10
Reaction score
1
[Help] направих си сервер на 1.0л сичко е ок но като влизам вече като дам там за влизане засича и неми дава да си пиша ацц и пасс моляви помогнете моляви извинявам се че пиша тук :(
 
Last edited:

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ Server Files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави MonsterSetBase.txt i Monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!

Направо да ти направим целия сървър не искаш ли. Клиент иска, ланчер,monstersetbase...
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ server files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави monstersetbase.txt i monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!

ти си ебахти шефа ::d:::d:
 

biteX

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Дамиан на мен ще ми помогните ли ?
 

FreezA

New Member
Joined
Jan 23, 2009
Messages
56
Reaction score
0
че що дан иска помощ е се едно на вас никога неви е трябала помощ децка работа !!!
 

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Момчета имам 1 проблем когато пусна сървър на 99б+ (FUN e) и когато го пусна до 24ч. ми крашва Joint Servera какъв е проблема ? Когато имах хард сървър нямаше такива проблеми ....
 

dMod

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
215
Reaction score
16
Момчета имам 1 проблем когато пусна сървър на 99б+ (FUN e) и когато го пусна до 24ч. ми крашва Joint Servera какъв е проблема ? Когато имах хард сървър нямаше такива проблеми ....

имаш много излишни дупки или е от магазините ,смени и CS за всеки случай с на BoR Team :wave:
 
  • Like
Reactions: tellking39

dansan

New Member
Joined
May 9, 2009
Messages
6
Reaction score
2
Съжалявам че се отклонявам от 99б, но искам да попитам дали някой има Server Files 97b? Понеже търсих насякъде и накрая ми казаха , че в България едвали я има тази версия.. но все пак .. Благодаря предварително :)
 
  • Like
Reactions: tellking39

tellking39

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
40
Reaction score
1
може ли някой да качи monstersetbase.txt за HardServer защото не мога да си направя :)
 

bobino96

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
3
Reaction score
0
PLS HELP TO Muonline 99b psl skype: roki_blaoba96

Zdr iskam nqkoi da mi pomogne da si napravq Muonline server pls help me. molqvi pishete na skype koito moje da pravi pls pls Skype: roki_balboa96(wait)(wait)(wait)(:|(:|;(;(
 

bobino96

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
3
Reaction score
0
SKYPETO E roki_balboa96 !!! PLS PISHETE KOITO MOJE DA PRAVI MU SERVER 99b !!!
 

PLMN

New Member
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1,062
Reaction score
134
Разреви са и щи дам :D
 

cHanGeR

New Member
Joined
Feb 5, 2011
Messages
101
Reaction score
15
имам много добри 99б файлове, но free не ги давам!
 

pesosz

New Member
Joined
Apr 28, 2011
Messages
4
Reaction score
2
хах абе хора ама аз имам 99б сървър ,но има 1 проблем... как да му смена експи-то... знам чее много дебилен въпроса ,но в commonserver мисля че от там се сненя ... та значи сменям аз и си излизам да бия гадове и .. пак така .. от 1 хит 1 левъл отгоре а тва много ме дразни ако някой може да каже как да го оправя