[Help] Търся файлове за 99b

blibbin

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
10
Reaction score
1
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ Server Files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави MonsterSetBase.txt i Monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!
 
Хем качествени хем 99б....:bangin::bicycle:
 
[Help] направих си сервер на 1.0л сичко е ок но като влизам вече като дам там за влизане засича и неми дава да си пиша ацц и пасс моляви помогнете моляви извинявам се че пиша тук :(
 
Last edited:
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ Server Files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави MonsterSetBase.txt i Monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!

Направо да ти направим целия сървър не искаш ли. Клиент иска, ланчер,monstersetbase...
 
Здравейте!
Трябват ми КАЧЕСТВЕНИ server files на версия 99b. Искам да знам как да се защитя от дюпенето, трябва ми клиент с който да се играе сървъра,ланчер едитор и хубави monstersetbase.txt i monster.txt за хард сървър на 100 експ с 40 макс ресета!

ти си ебахти шефа ::d:::d:
 
Дамиан на мен ще ми помогните ли ?
 
че що дан иска помощ е се едно на вас никога неви е трябала помощ децка работа !!!
 
Момчета имам 1 проблем когато пусна сървър на 99б+ (FUN e) и когато го пусна до 24ч. ми крашва Joint Servera какъв е проблема ? Когато имах хард сървър нямаше такива проблеми ....
 
Момчета имам 1 проблем когато пусна сървър на 99б+ (FUN e) и когато го пусна до 24ч. ми крашва Joint Servera какъв е проблема ? Когато имах хард сървър нямаше такива проблеми ....

имаш много излишни дупки или е от магазините ,смени и CS за всеки случай с на BoR Team :wave:
 
  • Like
Reactions: tellking39
Съжалявам че се отклонявам от 99б, но искам да попитам дали някой има Server Files 97b? Понеже търсих насякъде и накрая ми казаха , че в България едвали я има тази версия.. но все пак .. Благодаря предварително :)
 
  • Like
Reactions: tellking39
може ли някой да качи monstersetbase.txt за HardServer защото не мога да си направя :)
 
PLS HELP TO Muonline 99b psl skype: roki_blaoba96

Zdr iskam nqkoi da mi pomogne da si napravq Muonline server pls help me. molqvi pishete na skype koito moje da pravi pls pls Skype: roki_balboa96(wait)(wait)(wait)(:|(:|;(;(
 
SKYPETO E roki_balboa96 !!! PLS PISHETE KOITO MOJE DA PRAVI MU SERVER 99b !!!
 
Разреви са и щи дам :D
 
имам много добри 99б файлове, но free не ги давам!
 
хах абе хора ама аз имам 99б сървър ,но има 1 проблем... как да му смена експи-то... знам чее много дебилен въпроса ,но в commonserver мисля че от там се сненя ... та значи сменям аз и си излизам да бия гадове и .. пак така .. от 1 хит 1 левъл отгоре а тва много ме дразни ако някой може да каже как да го оправя