[Help] Търг Система като на Xtyling

Status
Not open for further replies.

soempty

New Member
Joined
Mar 26, 2009
Messages
96
Reaction score
9
здравейте на всички можете ли да ми направите или дадете Търг Система като на Xtyling (heidy)
 

Attachments

  • sasa.JPG
    sasa.JPG
    187.9 KB · Views: 121
Last edited:
Никой не пита конкретно теб за да отговаряш от името на целия форум.

не са прай на умник ве убитак ко си мислиш че ше му я дадат ли ве я си еби путката майна смешник
 
  • Like
Reactions: KR373N
земи тоя демич :D
 
не са прай на умник ве убитак ко си мислиш че ше му я дадат ли ве я си еби путката майна смешник

+1

@soempty, нали си голям хакер. Там пробиваш защитите на МуГард и т.н... една тъпа търг система не можеш да си направиш.. ужас и позор.
 
  • Like
Reactions: RaFa and KR373N
+1

@soempty, нали си голям хакер. Там пробиваш защитите на МуГард и т.н... една тъпа търг система не можеш да си направиш.. ужас и позор.

абе чоек кога съм казал че сам голям хакер просто имах хак кадето влизаше в Battlezon това е сичко ! :x
 
Търг система 1

Търг система с ajax

И двете са правени от New и работят и е точно това което търсиш ти.

П.С А на господата където пишат бесмислени постове с цел спам и псуват, а не помагат следващият път ако видя пак подобно нещо ще Ви бия шута ;)
 
моя адаш става лош но да това е добра система но е само за стари версий :)
 
моя адаш става лош но да това е добра система но е само за стари версий :)
и доста зле написана? (think)
 
Аз винаги съм бил лош (blush) а и съгласетесе сега, че някой пита дали може да му се помогне с нещо и Вие почвате да го псувате и т.н... е това вече го гледам във всяка една тема...
Е от днес започваме да раздаваме банани за подобно отношение. Ще се научите да се държите нормално един към друг а не да се псувате...



и доста зле написана? (think)

Напиши по-добра? А не само да критикуваш чуждата работа ;)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
само ще ти кажа (bow) вземи разпитай малко кое кво що и тогава говори за мен. Мислиш ли че ще говоря ако не съм сигурен в нещо...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Aragorn
само ще ти кажа (bow) вземи разпитай малко кое кво що и тогава говори за мен. Мислиш ли че ще говоря ако не съм сигурен в нещо...

без да искам дадох THANKS... Той не е казал, че не можеш да пишеш по добра просто каза да го направиш а не да критикуваш само чуждата работа... напиши по хубава и хората нея да ползват ;)
 
  • Like
Reactions: Backo
Mepho е страна Пловдивска птица :D той няма да ти откаже да ти помогне но не и той да ти направи целия код :) в това вече съм се убедил :D
 
Mepho е страна Пловдивска птица :D той няма да ти откаже да ти помогне но не и той да ти направи целия код :) в това вече съм се убедил :D

Малко ли готови кодове ползвате от него , че даже и претенции имате (chuckle)
 
Е от днес започваме да раздаваме банани за подобно отношение. Ще се научите да се държите нормално един към друг а не да се псувате...

А сега трябваше да си подмокрим гащите и да.. ба ли маа му.
Относно отношението на хората към други хора.
Отношението на хората към други е резултат от нещо, а не причина.

Не може срещу теб да стои някой, дето бълва тъпотии и ти да не тръгнеш да го обориш. Не може някой все да взема, а другия все да дава.
Тези мерки , които мислиш да предприемаш са точният пример на това, което написах.
Забраняваш достъпа до форума на хора, които имат акъл в главата, в резултат на което остават само кръвопийци- безделници.

Все ми е тая, честно казано.
От 3 години съм в този форум, но до сега поне имаше някакъв ред, който беше налаган от потребителите. Поне го имаше.
Вмомента администрацията ще разруши еднственият такъв.
Еми евала.
Джон Ленън е казал: "Let it be".

Винаги обичам да цитирам Константин Иричек:

"...Ние, можещите водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо…"
 
А сега трябваше да си подмокрим гащите и да.. ба ли маа му.
Относно отношението на хората към други хора.
Отношението на хората към други е резултат от нещо, а не причина.

Не може срещу теб да стои някой, дето бълва тъпотии и ти да не тръгнеш да го обориш. Не може някой все да взема, а другия все да дава.
Тези мерки , които мислиш да предприемаш са точният пример на това, което написах.
Забраняваш достъпа до форума на хора, които имат акъл в главата, в резултат на което остават само кръвопийци- безделници.

Все ми е тая, честно казано.
От 3 години съм в този форум, но до сега поне имаше някакъв ред, който беше налаган от потребителите. Поне го имаше.
Вмомента администрацията ще разруши еднственият такъв.
Еми евала.
Джон Ленън е казал: "Let it be".

Винаги обичам да цитирам Константин Иричек:

"...Ние, можещите водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо…"


Немога да разбера защо за бога се вземате толкова насериозно и за толкова велики и знаещи а другите все са ви по нисши (повечето) ....
Много умни станахте изведнъж :x
Edit: И ето ПАК, и отново ПАК темата се превърна в спам |:
 
Last edited:
А сега трябваше да си подмокрим гащите и да.. ба ли маа му.
Относно отношението на хората към други хора.
Отношението на хората към други е резултат от нещо, а не причина.

Не може срещу теб да стои някой, дето бълва тъпотии и ти да не тръгнеш да го обориш. Не може някой все да взема, а другия все да дава.
Тези мерки , които мислиш да предприемаш са точният пример на това, което написах.
Забраняваш достъпа до форума на хора, които имат акъл в главата, в резултат на което остават само кръвопийци- безделници.

Все ми е тая, честно казано.
От 3 години съм в този форум, но до сега поне имаше някакъв ред, който беше налаган от потребителите. Поне го имаше.
Вмомента администрацията ще разруши еднственият такъв.
Еми евала.
Джон Ленън е казал: "Let it be".

Винаги обичам да цитирам Константин Иричек:

"...Ние, можещите водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо…"

Не се хаби на празно... Тук е "Знаеш ли аз кой съм?", "Аз съм повече от теб", "Ти не струваш..."

Немога да разбера защо за бога се вземате толкова насериозно и за толкова велики и знаещи а другите все са ви по нисши (повечето) ....
Много умни станахте изведнъж :x


Нищо лично, но SNG е постигнал нещо което някой хора и след 20 години няма да го постигнат. Не става дума за материалното!


(hmm2) We live in Bulgaria! (hmm2)

Е, и? Хора сами си го правите .... "КАКВОТО СИ НАДРОБИШ, ТАКОВА ЩЕ СЪРБАШ..."


Защо никои не цени труда на другия? Защо всеки опитва да събори другия с каквото може?

[SIZE="-10"]След този пост ще има толкова слабоумни които ще критикуват и ще псуват. Няма да се учудя и да съм с банн - хах .... нека простотията на човек край няма :) [/SIZE]
 
Status
Not open for further replies.