[Help] Маркет Система

Status
Not open for further replies.

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Бих искал да попитам някой дали може да ми предложи
маркет система за индивидуален сайт който няма нищо общо с
останалите освен че е за MUOnline ? нещо от сорта потребителите
да продават по между си итеми през сайта.

Благодаря предварително на всеки който помогне
 
Нищо лично към теб,както и към всички останали,които ги мързи да потърсят,и чакат всичко на готово.....,но като се замисля малко,за това сме виновни самите НИЕ!!! Ето ти линк,и се научете да работите с Форума,а не да го затрупвате с безсмислени теми! http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-muweb-0-9-market-system-4331.html

П.П. Ако не съм ти разбрал правилно молбата,и твоя сайт няма нищо общо с "MuWeb" пакетите,моля да ме извиниш за острия тон,и в такъв случай потърси някой пакет за "Интернет магазин"... /не искам да правя реклами,за това няма да давам линкове/
 
Last edited:
Нищо лично към теб,както и към всички останали,които ги мързи да потърсят,и чакат всичко на готово.....,но като се замисля малко,за това сме виновни самите НИЕ!!! Ето ти линк,и се научете да работите с Форума,а не да го затрупвате с безсмислени теми! http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-muweb-0-9-market-system-4331.html

П.П. Ако не съм ти разбрал правилно молбата,и твоя сайт няма нищо общо с "MuWeb" пакетите,моля да ме извиниш за острия тон,и в такъв случай потърси някой пакет за "Интернет магазин"... /не искам да правя реклами,за това няма да давам линкове/

нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо
 
Last edited:
нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо

Точно този линк който ти е дал той, не са никакви глупости, имаш да преправиш малко неща и всичко си сработва, друг е въпроса дали ще седнеш да си го пишеш от 0-лата...
 
нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо

ако ти напишеш маркет от нулата с твой код аз ще ти дам 50лв
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
ако ти напишеш маркет от нулата с твой код аз ще ти дам 50лв

Не е толкова сложно колкото звучи.
 
знам но щом той го иска на готово едва ли може да го напише

Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише ;)
 
Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише
Hе е трудно за който знае какво да пише :D:
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише ;)
Нищо лично. Като можеш да го напишеш хайде напиши един :O. Защото мен ме съмнява...
 
Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...
 
Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...

Точно тези "2 функций" на Савой са трудното, а иво казва, че може да напише всичко от 0-лата, което ме съмнява... (може и да може не знам)
 
Най трудно е да се направят 2 неща генератора на итемите и това да ги слага в сандъка, а аз съм правил и 2те неща.
 
Най трудно е да се направят 2 неща генератора на итемите и това да ги слага в сандъка, а аз съм правил и 2те неща.

първо че не ти трябва никъв генератор на итъми или там както го наричаш и второ ти тея функции с хекс кодовете и глупостите дето са декодирват предметите не би успял да ги напишеш, главата си слагам!
 
  • Like
Reactions: Dea7h
първо че не ти трябва никъв генератор на итъми или там както го наричаш и второ ти тея функции с хекс кодовете и глупостите дето са декодирват предметите не би успял да ги напишеш, главата си слагам!

Щом казваш.
 
абе oveR мъ кефи :D той е голяма маймунка обича да вика не не немога и накрая еее от къде да знам че мога :D мръсна лисицаааа
 
  • Like
Reactions: enduwe
здравей

знам но щом той го иска на готово едва ли може да го напише

Мой чети всичките коментари после пиши темата може да се закрие вече...
няма нищо лошо да попитам дали има готов !!! и не съм казал че не мога да си направя ... както каза

Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...

и малко математика :)
 
абе oveR мъ кефи :D той е голяма маймунка обича да вика не не немога и накрая еее от къде да знам че мога :D мръсна лисицаааа
да е мой точно така :D :D :D

@crazzybg, не ти трябва никаква математика, савой е смятал каквото е имало за смятане :D
 
да е мой точно така :D :D :D

@crazzybg, не ти трябва никаква математика, савой е смятал каквото е имало за смятане :D
Уж го раздаваш голям разбирач, а използваш кодовете на савой. ^^ (xaixai)(xaxa)(xaixai)(xaxa)(xaixai)(xaxa)
Май те бива само в копирането и преправянето на чужд код, а?
 
  • Like
Reactions: f0und
Status
Not open for further replies.