[Help] Маркет Система

Status
Not open for further replies.

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Бих искал да попитам някой дали може да ми предложи
маркет система за индивидуален сайт който няма нищо общо с
останалите освен че е за MUOnline ? нещо от сорта потребителите
да продават по между си итеми през сайта.

Благодаря предварително на всеки който помогне
 

Deleted member 3583

Active Member
Joined
Jun 19, 2009
Messages
137
Reaction score
193
Нищо лично към теб,както и към всички останали,които ги мързи да потърсят,и чакат всичко на готово.....,но като се замисля малко,за това сме виновни самите НИЕ!!! Ето ти линк,и се научете да работите с Форума,а не да го затрупвате с безсмислени теми! http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-muweb-0-9-market-system-4331.html

П.П. Ако не съм ти разбрал правилно молбата,и твоя сайт няма нищо общо с "MuWeb" пакетите,моля да ме извиниш за острия тон,и в такъв случай потърси някой пакет за "Интернет магазин"... /не искам да правя реклами,за това няма да давам линкове/
 
Last edited:

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Нищо лично към теб,както и към всички останали,които ги мързи да потърсят,и чакат всичко на готово.....,но като се замисля малко,за това сме виновни самите НИЕ!!! Ето ти линк,и се научете да работите с Форума,а не да го затрупвате с безсмислени теми! http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-muweb-0-9-market-system-4331.html

П.П. Ако не съм ти разбрал правилно молбата,и твоя сайт няма нищо общо с "MuWeb" пакетите,моля да ме извиниш за острия тон,и в такъв случай потърси някой пакет за "Интернет магазин"... /не искам да правя реклами,за това няма да давам линкове/

нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо
 
Last edited:

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо

Точно този линк който ти е дал той, не са никакви глупости, имаш да преправиш малко неща и всичко си сработва, друг е въпроса дали ще седнеш да си го пишеш от 0-лата...
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
нищо лично към тебе и останалите които постват такива глупави одговори ... търся за custom web не съм с muweb а и до 50 те лева аз вече почти го направих.. просто ако някой знаше да ми даде да него правя от нулата но мерси все пак че одговорихте нещо

ако ти напишеш маркет от нулата с твой код аз ще ти дам 50лв
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
ако ти напишеш маркет от нулата с твой код аз ще ти дам 50лв

Не е толкова сложно колкото звучи.
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
знам но щом той го иска на готово едва ли може да го напише

Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише ;)
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише
Hе е трудно за който знае какво да пише :D:
 
  • Like
Reactions: ivowe3

sugaR

New Member
Joined
Feb 21, 2009
Messages
288
Reaction score
121
Не го е искал на готово. И не е трудно да се напише ;)
Нищо лично. Като можеш да го напишеш хайде напиши един :O. Защото мен ме съмнява...
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...

Точно тези "2 функций" на Савой са трудното, а иво казва, че може да напише всичко от 0-лата, което ме съмнява... (може и да може не знам)
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Най трудно е да се направят 2 неща генератора на итемите и това да ги слага в сандъка, а аз съм правил и 2те неща.
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Най трудно е да се направят 2 неща генератора на итемите и това да ги слага в сандъка, а аз съм правил и 2те неща.

първо че не ти трябва никъв генератор на итъми или там както го наричаш и второ ти тея функции с хекс кодовете и глупостите дето са декодирват предметите не би успял да ги напишеш, главата си слагам!
 
  • Like
Reactions: Dea7h

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
първо че не ти трябва никъв генератор на итъми или там както го наричаш и второ ти тея функции с хекс кодовете и глупостите дето са декодирват предметите не би успял да ги напишеш, главата си слагам!

Щом казваш.
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
абе oveR мъ кефи :D той е голяма маймунка обича да вика не не немога и накрая еее от къде да знам че мога :D мръсна лисицаааа
 
  • Like
Reactions: enduwe

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
здравей

знам но щом той го иска на готово едва ли може да го напише

Мой чети всичките коментари после пиши темата може да се закрие вече...
няма нищо лошо да попитам дали има готов !!! и не съм казал че не мога да си направя ... както каза

Цялата философия на тоя прословут маркет е да можеш да използваш 2 функции от на савой шопа и да знаеш как да си боравиш с if и else + елементарни познания в mssql, вие да не мислите, че ви трябват някакви извънземни знания...

и малко математика :)
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
абе oveR мъ кефи :D той е голяма маймунка обича да вика не не немога и накрая еее от къде да знам че мога :D мръсна лисицаааа
да е мой точно така :D :D :D

@crazzybg, не ти трябва никаква математика, савой е смятал каквото е имало за смятане :D
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
да е мой точно така :D :D :D

@crazzybg, не ти трябва никаква математика, савой е смятал каквото е имало за смятане :D
Уж го раздаваш голям разбирач, а използваш кодовете на савой. ^^ (xaixai)(xaxa)(xaixai)(xaxa)(xaixai)(xaxa)
Май те бива само в копирането и преправянето на чужд код, а?
 
  • Like
Reactions: f0und
Status
Not open for further replies.