[Help] Сървър с рутер

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Опитвам се да си направя сървър на му но когато сложа sygate или друг firewall нещо се прецаква влизам в сървъра пиша си ацц и пас и до там ... Зарежда си не не ме конектва. Без firewall нямам проблеми ... Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели . Мерси предварително !
 
не ти трябва firewall като имаш рутер, отвори само портовете които ти трябват за връзка с cs и gs, мисля че бяха само тея 2та
 
Да портовете са:
44405
55901

Както каза oveRLuckEd , че може без firewall, защото сяка атака отива при рутера ^_^
 
отиват в рутера ама до 1 време хубаво е да имаш защитна стена
 
Ако може и още мнения дали става с рутер без защитна стена ! Мерси за бързите отговори !
 
Пусни си го за всеки случей :) Нищо не губиш, печелиш няколко % повече защита..
 
Да но както споделих по горе имам проблем без защитна стена сървърът върви перфектно но когато я пусна влизам пиша ацц и пас и почва да зарежда и не ме коннектва зарежда си и толкова портовете са отворени ИП-тата съм ги гледал 300 пъти паролата SQL я прегледах доста пъти и там не е проблема и немога да разбера пробвах 2 защитни стени и с двете е такъв проблема и немога да разбера от какво е ...
 
А дали неси забравил да unblock в firewall:
Join Server
Data Servers
Events Servers
?
 
Е нали уж само GameServer и ConnectServer трябва да са ънблокнати ???? Или всичко трябва да е ънблокнато ???
 
E забравих го, начи:
connect server
Join Server
Data Servers
Events Servers
 
Значи нищо не трябва да блокирам в защитната стена така ли ? Не си написал GS него да го блокирам ли ???
 
connect server
Join Server
Data Servers
Events Servers

ONLY
 
Само тях да не блокирам другите да блокирам а ???
 
Last edited:
Ако не ме лъже паметта трябва да са деблокирани

connect server
Join Server
И GameServers
 
Ми пак не става 1 нещо да е блокирано и неиска ...
 
Виж кои сам ти изброил да отблокираш другите си ги остави каквито са :) :
connect server
Join Server
Data Servers
Events Servers:

- Devil Square
- Etc...
 
Connect Server: 44405
Join Server: 55970
Game Server: 55901
 
Last edited:
джойн сървъра няма за какво да го отваря :)