[Help] Сървъра крашва след еди колко си време

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Сложих ново GS- Game server обаче сървъра крашва след еди колко си време и ме дисконектва ама не само мене ами всички и сервера сам се спира как мога да го оправя ?Какво трябва да ви дам че да видите от къде е проблема..
 

sugaR

New Member
Joined
Feb 21, 2009
Messages
288
Reaction score
121
Ем кой казва че може да е само от GameServer може да е от сичко монстерите бяха при мен ... При теб може всичко друго
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Ем кой казва че може да е само от GameServer може да е от сичко монстерите бяха при мен ... При теб може всичко друго
Ем да излизат ми едни ерори и им давам ОК но нямам проблеми с тях като сложа това GS дали е то тях ?
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Проблема ти е ГС то просто фреезва и сървъра спира трябвати някой който разбира от кодиране да погледне ГС то явно имаш някакъв проблем обърни се към @DarkMaster
 

sugaR

New Member
Joined
Feb 21, 2009
Messages
288
Reaction score
121
Ем да излизат ми едни ерори и им давам ОК но нямам проблеми с тях като сложа това GS дали е то тях ?

Какви са тези еррори според мен си е монстерите ..
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Какви са тези еррори според мен си е монстерите ..

Ако може дарк мастар да ми пише на скайп support.depth-mu А до ГС-то той го е правил до колкото разбрах от даркс теам е .... а монстерите ме самнява да е смисал на старото гс съм сега нямам проблеми...
 

m0v3r

New Member
Joined
Feb 14, 2010
Messages
306
Reaction score
2
Всички GS-та и, въобще почти всичките му проекти са прецакани или ламерски скалъпени. Вземи друго GS. :)
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Какви са тези еррори според мен си е монстерите ..

Ако е от MonsterSetBase ще крашне още при самото стартиране на сървъра. Проблема е при GS-to... а може би и JoinServera (wasntme)
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Всички GS-та и, въобще почти всичките му проекти са прецакани или ламерски скалъпени. Вземи друго GS. :)

Може ли друго което работи с пост команда ?
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
еми ако кажеш версия
пс. краша може да е от доста неща joinserver,gameserver,windows и тн.
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
след сезон 3 всички гс крашват ^^ дори и на сезон 1 и 2 се срещат такива гс та ;)
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
след сезон 3 всички гс крашват ^^ дори и на сезон 1 и 2 се срещат такива гс та ;)
не съм съгласен защото когато бях на сезон 4 при мен крашваше JoinServer-a а при NoFeaR не крашваше
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
99d+99i :) или 99д + 97и нш такова :Д:Д:Д
 

NoFeaR

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
738
Reaction score
291
не съм съгласен защото когато бях на сезон 4 при мен крашваше JoinServer-a а при NoFeaR не крашваше

Моя сървър е стоял 23 дни без да се спре :) наложи се аз да го спра за да обновя админите :D така че зависи на какви файлове ще попаднеш :)
Става въпрос за ГС-ра :)
 
Last edited:

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
еми аз нали това казвам че при теб НЕ крашваше а прим крашваше с едни и същи файлове бяхме
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
еми аз нали това казвам че при теб НЕ крашваше а прим крашваше с едни и същи файлове бяхме
Добре вече може ли някое ГС което работи добре?
 

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11

off.jpg