[Help] Disconnect хакер в сървъра ми

Angerfist

Active Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
190
Reaction score
40
Здравеите скъпи даркове , проблемът е че отказах да дам права на някакво момче от турция , обаче на момчето не му изнесе и започна да дисконектва всички играчи във играта .. Незная точно какво прави обаче идва до мен хитва ме и ме дисконектва от играта когато мине прокряи шоповете те изчезват преди да ме хит се получава лек лаг ... По този начин той влиза във арена хитва секи играч и го дисконектва от играта ....
Ползвам сигате настроил съм я както трябва имам антихак на пинкоф във майна защитил съм сървъра по всички начини който са описани във форума просто незнам какво да напрая .. Можеби ползва някакъв вид пач или незнам немога да си го обесня...

Ползвам файловете на даркмастер 97д+99и бета 25

(МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ)
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
на Pinkoff анти-хака не върши никаква работа и лесно се премахва
 

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
259
Върши , просто да сложи по-нова версия , да сложи нов сериал на майна и на файловете , и да пакне майна .... Това е решение на проблема ти :)
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
явно ExDB не ти е защитена от към SQL Update :) за да disconnect играчи ако е през играта защото малко ме съмнява да го прави през сайта
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Върши , просто да сложи по-нова версия , да сложи нов сериал на майна и на файловете , и да пакне майна .... Това е решение на проблема ти :)

как да пакнa maina с pinkof 3 понеже както го пакна и ми вади проблем :S
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
Върши , просто да сложи по-нова версия , да сложи нов сериал на майна и на файловете , и да пакне майна .... Това е решение на проблема ти :)

върши ама пакването с molebox и др такива програми се ънпаква след това лесно
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Хака което дисконектва е хит хак. Когато те удари 1000-2000 пъти в секунда и дропва. Няма значение какъв си, админ, играч, нуб или прочие. Този проблем се оправя с антихак най-добре да си купиш, но ако нямаш как и с пинкоф става, но не за постоянно
 

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
259
Еми виж там някви уроци как се паква с ollydbg , имаше даже видео във форума ;)