[Help] Season 2 не ми показва сървъра

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
2 проблема имам версията е 1,02ц

Пусакм клиента не ми дава графата за сървъра сменях джойнсървъра кънектсървъра майна сериал ип всичко и не го показва неще и неще а сървъра зарежда без грешки показва го че работа и нищо някаква идея ?
 
Човек ти не отваряш Гейм Сървърите, как искаш да ти върви сървъра????
 
Човек ти не отваряш Гейм Сървърите, как искаш да ти върви сървъра????

няма значение да ли е пуснал GS и/или JS само CS ти трябва ако иска да видиш сървърите без да влизаш

П.С. аз така проверявам само с CS
 
отврям цс и се вижда сървъра не е червено а си е сиво както трябва, сменях клиенти майн и неще тука намерих един клиент показва се сървъра, но квото и да напиша директно дискънект вече не знам от какво е и как да го оправя дали проблема е в сървъра или в клиента...
 
отврям цс и се вижда сървъра не е червено а си е сиво както трябва, сменях клиенти майн и неще тука намерих един клиент показва се сървъра, но квото и да напиша директно дискънект вече не знам от какво е и как да го оправя дали проблема е в сървъра или в клиента...

какъв CS ползваш?
имаш ли рутер?
 
да не е от ИП-то на майна? някъде нещо ИП-тата друго нз
 
Прикачи снимки от ConnectServer-a и GameServer-a. Провери в рутера (ако имаш такъв) дали са отворени портовете 44405 и 55901
 
Проблема при НЕ излизане на сървър ти е в main.exe, а при DC след написване на парола и ацц ти е от GameServer-a! Ти не ги пускаш, а искаш да ти върви сървъра...
 
нямам рутер ето снимка пробвах и да спра FireWalla пак същото

Edit: възможно ли да е от МуЕдит едитора понеже с него правих ацц-то и като дам ентър да се къкнектне и да ме изхвърля ако е това дайте няква програма за тази версия, другото което е използвам Майн едитор пробвах и с хек и пак същото

Edit2: намерих 1 клиент показва се графата, цъкам на нея и какъвто и ацц да напиша направо диск внимателно съм оглеждал по няколко пъти да не съм пропуснал ип-та сериали и нищо...

Edit3: в папката на геймсървъра имам още една иконка на геймсървъра и пише GameServer +check sum да пробвам ли с нея да видя какво ще стане ?

dba8a1f9949eb5e4.jpg
 
Last edited:
Не ползвай тези файлове на SrTeam, защото имат не фикснати бъгове и тем подобни глупости ; )

Във форума съм пуснал най-новите им файлове и са 100% fix и на 100% работят ; )

Едит: Проблема ти е защото не си отворил GS_CS, не си сменил serial-a или версията или самия GS ти е бъгав ; –)
Едит 2: Ако направиш снимка на GS-то, точно след дискънекта от играта, ще ти кажем в какво ти е проблема ; )
 
Last edited:
ще пробвам дарк може в това да е проблема вече се обеждавам понеже ся пуснах и втория сървър влезох в клиента и пак показва 1 сървъра а трябваше 2

относно файловете са купени и уж са фикснати, а колк оса фикснати не мога да кажа гледам има си всички текстови документи подредено е всичко ще погледна дано го орправя ще го мъча :}
 
Ако е от ЙП няма изобщо да му показва сървър и да стигне до писане на акаунт и парола.Btw виж ЕДИТ 2 и ЕДИТ 1 в предишния ми пост ; )
 
видях ето ккво изписва при лога само да кажа смених с този сериал майна със хека и пак същото ми дава, другото което е този сериал който го смених к5 e само на клиента а на gameservera е s3

49b9a66671d257f1.jpg
 
(facepalm) чуек смени си сериала и всичко ще е ОК! Трябва сериал-а от Lang/xxx/common.cfg да ти е еднакъв с този от main.exe
 
ок ся ще спр сървъра и ще пробвам, другото което е сега вече се виждат и двата сървъра сега само да разбера къде греша с ип-то и ще пиша да поамате ако ен мога да го оправа


Едит: добре тръгна правя си герой и да влеза в играта и ме изхвърля, защо ?

Edit2: изписва CheskSUm exe error трябва да направя checksum с майна ?и да го сложа в datalang ?
 
Last edited:
имам генератора само да попитам отварям майна или гамесървъра ? и после се слага в дата/ланг ?
 
С генератора отваряш main.exe вземаш направения cheksum и го слагаш в data/lang/xxx !