[Req] Събирам екип за МуСървър

DarkEvil

Active Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
516
Reaction score
106
Здравейте.

В момента работя по едни файлове, за сървър 97д.
Сървъра ще бъде нормален, нито труден, нито лесен !

Информация за сървъра:
97d + New Items & Monsters
Между 200 / 300 експирианс.


Трябват ми двама човека.

Желателно е да отговарят на следните изисквания:

Знания в някоя от следните области:
PHP, Sql, MuServer

Изисквания:
Възраст: 16+
Безпристрастни към играчите.
Кумуникативни, кретивни, отзивчиви.

Всички разходи по сървъра, поемам лично аз!
Били то, домейн, ъпрейд на хост пц-то и всичко нужно.

MuOnline не е единствения проект!
Затова, ако отговаряте на горните изисквания и имате знания и в друга област, опишете и тях.

Всички възнаграждения на членовете от екипа, ще са в % от приходите!
% ще бъде договорен на лично.

За контакти моля пишете ми на ЛС:
Години: ......
Област на знанията ви: . . . .


Поздрави,
Александър Григоров
 
Last edited:
Ами аз разбирам малко от MuServer пиши в скайп да видим какво ще стане.
 
Не съм прочел внимателно
 
Не съм прочел внимателно

Има бутон Edit!

Защо си губиш времете с MU Online ? Мини на по-горно ниво примерно WoW там е много по-забавно и с по-големи изисквания от към хардуеара на хоста!
Приеми го като съвет....
Успех!
 
  • Like
Reactions: GTI
Има бутон Edit!

Защо си губиш времете с MU Online ? Мини на по-горно ниво примерно WoW там е много по-забавно и с по-големи изисквания от към хардуеара на хоста!
Приеми го като съвет....
Успех!

Всичко с времето си ;)
Все пак благодаря за съвета :)
 
Last edited:
Погледни си правописа.

Благодаря @sNG "за поправката", бях написал балгодаря, вместо благодаря. Случва се ;)
 
  • Like
Reactions: f0und
Ейй до каде се стигна 2 guide да неможе да прочетете... и веднага почнете. "Събирам екип..., плащам добре..." и като стане време да се върши нещо всички увисвате. Аз търся хора да ми измажат апартамента пък после кат го давам под наем прибирам всичките пари има ли желаещи?
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Утайка след утайка, ти си мислиш, че sNG ти прави забележка заради това, че си написал балгодаря, а не благодаря ли? Дръж са малко...
Без да са заглеждам какво си писал, забелязах как на един ред от три думи ти си допуснал в две от тях грешки, да спра до тук, май ще е най-добре.

Също така, ТИ търсиш екип? WTF? Понятие от нещо имаш ли си? Какво им нагласяш на тези файлове - experience, monster drop, правиш няколко spawns и до там а?
 
А някой искал ли ви е мнението ? Точно на теб и @sNG !
@Mephisto, ти пък къде се обаждаш ? Кой се изобщо се интересува от вашето мнение ? Който иска ще ме потърси, който не няма. Хората и сами могат да си преценяват и без вашите тъпи изказвания. Нападате ново регистрираните, били спамери, били глупави, били еди си какво. А вие какви сте, чакате някой да започне да гради нещо или да пробва в нещо да пожъне успех и се изсирате с спамерските си мнения.

Преди няколко дена @sNG написа "не помня точно на кого" следното нещо:
Не чакате да се приберете от училище и влизате в форума да се заядете с някого.

А ти какво правиш, че не ми е ясно ?
@oveRLuckEd, ти пък защо се се обаждаш, където не ти е работа ?
@Mephisto, ти рядко пишеш, но като напишеш нещо, не е особено смислено !

Просто престанете да се правите, на нещо повече от това което сте.
Няма да грейнете в на никой очите, като се правите на интелектуалци, с тъпите си постове. Не един път съм го казвал и пак ще ви го кажа. Престанете да законтряте "теми/постове" на потребителите, не изглеждате особено интересни. Като няма какво смислено да кажете или не ви интересува нещо, просто се въздържайте от тъпите си коментари ! ! !
 
  • Like
Reactions: banned and f0und
Аз съм навитак пиши на скайп dev1ll_ ;)
 
А някой искал ли ви е мнението ? Точно на теб и @sNG !
@Mephisto, ти пък къде се обаждаш ? Кой се изобщо се интересува от вашето мнение ? Който иска ще ме потърси, който не няма. Хората и сами могат да си преценяват и без вашите тъпи изказвания. Нападате ново регистрираните, били спамери, били глупави, били еди си какво. А вие какви сте, чакате някой да започне да гради нещо или да пробва в нещо да пожъне успех и се изсирате с спамерските си мнения.

Преди няколко дена @sNG написа "не помня точно на кого" следното нещо:


А ти какво правиш, че не ми е ясно ?
@oveRLuckEd, ти пък защо се се обаждаш, където не ти е работа ?
@Mephisto, ти рядко пишеш, но като напишеш нещо, не е особено смислено !

Просто престанете да се правите, на нещо повече от това което сте.
Няма да грейнете в на никой очите, като се правите на интелектуалци, с тъпите си постове. Не един път съм го казвал и пак ще ви го кажа. Престанете да законтряте "теми/постове" на потребителите, не изглеждате особено интересни. Като няма какво смислено да кажете или не ви интересува нещо, просто се въздържайте от тъпите си коментари ! ! !
+1 :)
 
  • Like
Reactions: banned and f0und
Mephisto не сте прави вкрайна сметка,всички сме хора и вместо да си помагаме 1 на друг ние се заяждаме :)
 
Last edited:
Пич и аз сам навит пиши на скаип twister_pz да видим какво ще станне.
 
Пич и аз сам навит пиши на скаип twister_pz да видим какво ще станне.

Съжелявам @TwIsTeR екипа се попълни вече.
Когато започнем по нов проект, ще се свържа с теб.
Пиши ЛС, от какво разбираш и започни с възрастта си! ! !
 
А някой искал ли ви е мнението ? Точно на теб и @sNG !
@Mephisto, ти пък къде се обаждаш ? Кой се изобщо се интересува от вашето мнение ? Който иска ще ме потърси, който не няма. Хората и сами могат да си преценяват и без вашите тъпи изказвания. Нападате ново регистрираните, били спамери, били глупави, били еди си какво. А вие какви сте, чакате някой да започне да гради нещо или да пробва в нещо да пожъне успех и се изсирате с спамерските си мнения.

Преди няколко дена @sNG написа "не помня точно на кого" следното нещо:


А ти какво правиш, че не ми е ясно ?
@oveRLuckEd, ти пък защо се се обаждаш, където не ти е работа ?
@Mephisto, ти рядко пишеш, но като напишеш нещо, не е особено смислено !

Просто престанете да се правите, на нещо повече от това което сте.
Няма да грейнете в на никой очите, като се правите на интелектуалци, с тъпите си постове. Не един път съм го казвал и пак ще ви го кажа. Престанете да законтряте "теми/постове" на потребителите, не изглеждате особено интересни. Като няма какво смислено да кажете или не ви интересува нещо, просто се въздържайте от тъпите си коментари ! ! !
Всъщност аз не се заяждам за щяло и нещяло.
Аз винаги се заяждам с покритие. Изказвам градивна критика, а на среща получавам тъпи коментари по мой адрес от хора като теб.

Ами да. Ще се заяждам с такива като теб, щото ми е гот.


OFFF SORRY SPAM MY INTERNET IS SHUTDOWN SORRY :(

3119506v.png


Ъ?
 
По принцип тоя палячо SNG не го харесвам, ама в тази ситуация го подкрепям. Къде си тръгнал да ми дрънкаш за развиване и тем подобни глупости? Ти ако развиеш сървър аз пишката ще си отрежа. MSSQL въобще знаеш ли какво значи? Иначе те поздравявам, че си се опитал да напишеш един пост в стил като на супорта на SuperHosting, макар и да е с 200 грешки. :)
 
Last edited:
Тихо бе, мишоци.
@sNG теб съм ти казал къде да вървиш!
@lisichok, кажи бе плъх нещастен, вчера ми ревеш дай еди си какво си, днеска са проявяваш като гъзоблизец! Ближи му газа на педалчето. Де са ми грешките?

Иначе грам не ви кефя, а ? Щото не ва ебавам хич, нали ? Само не мога да разбера, до кога хора като @lisichok ще се мазнят на мастии като @sNG ? ? ? ? ? ? Щото не нубовете развалиха форума, хора като Singer го развалиха !
 
Last edited:
Ае спрете са бе кат някакви 11 годишни лапета се карате... омразна ми да ви чете тъпите коментари
 
  • Like
Reactions: banned