[Req] Събирам екип за МуСървър

Здравей.Аз мога да ти помогна.Разбирам и от двете неща, които те интересуват.Имах сървър почти 6 години.Проблема ми единствено, е че мога да помагам само вече след 20:00 часа.С файлове, сайтове и т.н няма проблеми.
Поддръжката обаче пак ще виси на теб - ежедневната от мен помощта.Ако искаш свържи се с мен на скайп blv_milen . И сам доста на 16 + :)
 
Тихо бе, мишоци.
@sNG теб съм ти казал къде да вървиш!
@lisichok, кажи бе плъх нещастен, вчера ми ревеш дай еди си какво си, днеска са проявяваш като гъзоблизец! Ближи му газа на педалчето. Де са ми грешките?

Иначе грам не ви кефя, а ? Щото не ва ебавам хич, нали ? Само не мога да разбера, до кога хора като @lisichok ще се мазнят на мастии като @sNG ? ? ? ? ? ? Щото не нубовете развалиха форума, хора като Singer го развалиха !

Не че искам да се заяждам ама ако не им обращаше внимание щеше ли да ги обиждаш така настойчиво :D :D :D :D :D :D :D :D :D

П.С. 100% съм сигорен че неразбираш от нищо и затова си тарсиш някой ти сварши мрасната работа.
 
Оф айде някой модератор да я изтрие таз глупавата тема :x само седи тука да фаща плесен...
Едит: Най добре даже да си даде скайпа и желаещите за "екипа" да с му пишат а да се заключи темата.
 
Не че искам да се заяждам ама ако не им обращаше внимание щеше ли да ги обиждаш така настойчиво :D :D :D :D :D :D :D :D :D

П.С. 100% съм сигорен че неразбираш от нищо и затова си тарсиш някой ти сварши мрасната работа.

Ами не знам до колко разбирам, ама по сървъра до тук всичко сам си оправям и добре върви!

Единствения който ми оказа помощ за стария сайт, беше човека дето се ви е крив @KR373N.
 
Години:16
Област: Почти от всичко по малко което се сетиш
Контакт: Скайп или Фесбук.
 
Ами не знам до колко разбирам, ама по сървъра до тук всичко сам си оправям и добре върви!

Единствения който ми оказа помощ за стария сайт, беше човека дето се ви е крив @KR373N.

Има си хас да не е, късмет с сървъра :)
 
За тези , които не са разбрали какво иска да ви каже Mephisto да ви обясня по-простичко:
Човека иска да му направите сървър , уебсайт и да го разпространите , а той да прибира печалбата..
Найс а?
 
За тези , които не са разбрали какво иска да ви каже Mephisto да ви обясня по-простичко:
Човека иска да му направите сървър , уебсайт и да го разпространите , а той да прибира печалбата..
Найс а?

Mише, Мефо може да ми го осмуче ;)
Не съм искал от никой нещо такова !

Дано не споделяш това мнение с тоя нещастник ;)