Проблем с Windows 7 и Warcraft III

MaZaRa7

New Member
Joined
Apr 27, 2010
Messages
251
Reaction score
22
Абе инсталирах си аз Windows 7 x86 Ultimate и подкарах Warcraft II Headoff G.I Като по вода но след известно време като стартирах Хеадоффффф ми излиза еррора: Wrong Game.dll version. (need v118)
Това нещо се случва след инсталацията на Sql Server
 
Ъпдейтни си драйверите на видео картата и DirectX-а, и си реинстални war3-то.
 
ХАхаха замалко да познаете хахахахааа
 
Абе това нещо google.com да нее някъква неземна технология, че хейтъри като автора не успяват да го ползват ? Защо не опиташ да си пачнеш играта например, вместо да ревеш като вдовица за кур срещу ОS-а ? :) lol
 
Абе това нещо google.com да нее някъква неземна технология, че хейтъри като автора не успяват да го ползват ? Защо не опиташ да си пачнеш играта например, вместо да ревеш като вдовица за кур срещу ОS-а ? :) lol

root, може би е търсил, но не е намерил. Какво ти стана и започна само да обиждаш ...
 
Нищо не ми стана. Потресен съм колко деградирате
 
Какво ви става бе хора? Аз питам като човек вие почвате да говорите глупост след глупост...
То не бяха обиди,глупости..... аз се учудвам какви сте такива... боже боже след като видях вашите коментари напълно се уверих,че изобщо не е трябвало да пиша тука на някакви цитирам "деградирали" хора...
Майко мила докъде стигна всичко потресен съм найстина..
Въпреки всичко аз се оправих има хора който помагат .. :)
Все пак и аз ще напиша как се оправих за понататачни наследници на този проблем.


Tired of trying to open w3l and getting that old Invalid game.dll file need 188.
Well heres how you get rid of it, for Vista.
1. Open your warcraft 3 folder C:\Program Files\Warcraft III
2. locate your game.dll file, move into redist file.
3. try and run w3l.exe Vista will come up saying Warcraft has stopped working.
4. Restart your computer.
5. Open your warcraft 3 folder again C:\Program Files\Warcraft III
6. Try and run W3l.exe same error will come up.
7. Open the C:\Program Files\Warcraft III\Redist
8. Move the Game.dll file back into the original directory.
9. Try and run w3l.exe
10. If this does not work, Then repeat, has worked every time for me.

Stickying may be useful.


ЕДИТ: Мога да кажа,че 90/100 от коментарите по темата изобщо не ми помагат незнам защо просто си правите труда да спамите...?

Why dont you try to update the war3 Неработи!
Ъпдейтни си драйверите на видео картата и DirectX-а, и си реинстални war3-то. Не работи (Не е тук причината)
ХАхаха замалко да познаете хахахахааа Поредния СПАМ.
Това спроед тебе от уиндоуса ли е Нормално да пиша на каква Операциона Система съм все пак се появи след смяната на Уйндовса (Пак неми помагате)

Абе това нещо google.com да нее някъква неземна технология, че хейтъри като автора не успяват да го ползват ? Защо не опиташ да си пачнеш играта например, вместо да ревеш като вдовица за кур срещу ОS-а ? lol Без коментар!
 
Last edited: