Проблем с Му Онлайн

barseelona

New Member
Joined
Dec 13, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Здравейте , искам да попитам , на какво може да се дължи в какъвто и да е сървър на играта ,да вляза, в момента в който отворя магазин или се телепортирам в друг град играта крашва

ПП:Драйверите са обновени , до последни , C++ също , единствено DEP-a не е спрян , защото не ми позволява , прилагам и снимка , това ми пише, когато добавя маin.exe в изключенията
 

Attachments

  • main.jpg
    main.jpg
    188.6 KB · Views: 40
Last edited:
Здрастии. Причините може да са много по принцип, може античийта да им засича нещо и затова да те дропва, може лаунчера да се мъчи да прави някакви логове пък да не си му дал права, може да имаш някакъв софтуеър, който да забранява комуникацията, или пък машината ти да се товари от играта и да те изхвръля. Така наизуст трудно може да се каже, но със сигурност няма общо с DEP
 
  • Like
Reactions: barseelona
Аве и аз иам проблем на 5-10% от играчите на 1-я ми сървър не им се отваря лаунчъра и това ще е от висуал ц++ щото като имате корумпиране системни фаилове и нищо неможе да ви помогне освен някой безплатен windows registry corrupted files broker fixer :D и депа има общо, самоче в моя случай когато немогатда влезат в игра като си в игра, пробвай моя сървър EASY 0.97d ако ти отвори лаунчъра да видиш дали катоотвориш шоп ще има проблем (неда си прая реклама на 1-я сървър с 0 играчи а просто за експеремента щото лаунчара му трябва висуал ц++ и DEP. ... на моя сървър няма как да ти крашне ако отвориш шоп (99% сум сигурен - предполагам) но няма и да ти тругне лаунчъра (50% вероятност)