Проблем при настолното ми PC

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
преди 6 дена моето PC почна да се рестартирва без пречина и то винаги когато го пусна за първи път тоест сутрин като се събудя и като натисна компчето pc-to зарежда и от изведнъж се реска само, преинсталирах го с нов Windows 7 но отново същия проблем моля помогнете !!! Мерси предварително ........
 

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
И аз имах същия проблем .Беше ми от захранването и сред известен период ми изгора харда и тогава го откарах на ремот и хем захранване хем и хард платих :D :D :D
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
преди 6 дена моето PC почна да се рестартирва без пречина и то винаги когато го пусна за първи път тоест сутрин като се събудя и като натисна компчето pc-to зарежда и от изведнъж се реска само, преинсталирах го с нов Windows 7 но отново същия проблем моля помогнете !!! Мерси предварително ........

Ако не ти се занимава с ремонти не го изключвай (devil).
Моя комп не съм го изключвал от 2 години. Само когато спира тока е изключван. През ноща е включен, а през денят се използва предимно от брата.
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™

ez_dark

Member
Joined
Jan 8, 2010
Messages
228
Reaction score
22
И аз имах същия проблем, но на мен не харда а dvd-то ми изгоря :D Пич, смени си захранването :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Благодаря на сички които каза по нещо но проблема все още не е решен (чистене захранване сичко от вашите коментари направин но проблема седи :mad: )
 

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
Смени ли захранването ???
 

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Значи проблема беше решен имах малак проблем с контакта и просто смених контактка сичко сега е както трябва :) Благодаря на всички темата може да бъде затворена :)
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Освен контактът смени и захранващият кабел, а допълнително да ти кажа рестартирай си биоса.