Привет отново!

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Здрасти! на всички стари, и нови приятели ;) след, като проведох доста разговори и доста хора искаха да продължавам да помагам реших да започна отново да се занимавам с Му. След моето оттегляне преди няколко месеца, започнах да се занимавам сериозно с Уеб Дизайн, но главно с php & mysql. Признавам че не знам как да правя сървърни файлове, но и на това се уча, но това е друга тема с, която няма да Ви занимавам. В момента живея, в София и една фирма която се занимава главно с Уеб Дизайн, и е една от доста добре познатите, ни в България, която няма да споменавам защото не искам, да се хваля и да чета грозни коментари, който ме ядосват няма да споменавам име на фирмата а ще обясня защо реших да се занимавам отново с Му. Та... от фирмата ми казаха че имам нужните изисквания но искат да видят колко съм активен и колко способен. И им споменах че съм правил "темплейти" главно за Му... и други игри... те ми дадоха 5 месеца изпитателен срок т.е. да направя нещо което да го харесат много хора и да видят че имам въображение и съм способен да създавам красиви и високо бюджетни неща... за да ме включат в техният колектив. След това им препоръчах да следят моите творения в форумите на "darksteam" защото тук има доста активни хора, а и по други форуми, не ми се занимаваше. Един от екипа на фирмата ще се регистрира тук и ще чете коментари дали харесвате моята работа... за това Ви моля бъдете честни! винаги оценявайте справедливо... ако нещо не Ви харесва не си мълчете а ми го споделете.
Ето и над какво ще работя : Изграждане на темплейти за, MuWeb 0.8 + 0.9, MuToolz, IPB, phpbb2 + phpbb3 forums, SMS systems, voting systems, new php scripts, лого-та, банери, подписи и други.
Това мога да кажа за сега :)
Поздрави, Стефан Стойчев - Gasolincho
 
  • Like
Reactions: LamerFly
Здрасти! на всички стари, и нови приятели ;) след, като проведох доста разговори и доста хора искаха да продължавам да помагам реших да започна отново да се занимавам с Му. След моето оттегляне преди няколко месеца, започнах да се занимавам сериозно с Уеб Дизайн, но главно с php & mysql. Признавам че не знам как да правя сървърни файлове, но и на това се уча, но това е друга тема с, която няма да Ви занимавам. В момента живея, в София и една фирма която се занимава главно с Уеб Дизайн, и е една от доста добре познатите, ни в България, която няма да споменавам защото не искам, да се хваля и да чета грозни коментари, който ме ядосват няма да споменавам име на фирмата а ще обясня защо реших да се занимавам отново с Му. Та... от фирмата ми казаха че имам нужните изисквания но искат да видят колко съм активен и колко способен. И им споменах че съм правил "темплейти" главно за Му... и други игри... те ми дадоха 5 месеца изпитателен срок т.е. да направя нещо което да го харесат много хора и да видят че имам въображение и съм способен да създавам красиви и високо бюджетни неща... за да ме включат в техният колектив. След това им препоръчах да следят моите творения в форумите на "darksteam" защото тук има доста активни хора, а и по други форуми, не ми се занимаваше. Един от екипа на фирмата ще се регистрира тук и ще чете коментари дали харесвате моята работа... за това Ви моля бъдете честни! винаги оценявайте справедливо... ако нещо не Ви харесва не си мълчете а ми го споделете.
Ето и над какво ще работя : Изграждане на темплейти за, muweb 0.8 + 0.9, mutoolz, ipb, phpbb2 + phpbb3 forums, sms systems, voting systems, new php scripts, лого-та, банери, подписи и други.
Това мога да кажа за сега :)
Поздрави, Стефан Стойчев - gasolincho


Радвам се че се върна...::p:
 
Добре е че се занимаваш с php+mysql ако добавиш и js към сайтовете стават много хубави и динамични за разлика от сайтовете на MU които работят с тъпия M$SQL и лесно се inject.Това е добре ще се хващат с MuToolZ ще се научиш на template engine както и multilanguage различни от познатите ти и вече е време да видим нещо ново за му пожелавам ти успех и късмет дано те вземат на работа!

A little knowledge is a dangerous think.So is a lot.
 
Добре дошъл отново. Аз ще оценявам справедливо надявам се и другите да го направат а не да казват че не им харесва нарочно !
 
Радвам се че се върна !! И Се надявам и стискам палци да те вземат на работа !Затова ще ти оценявам работата честно !! ::):
 
Добре дошъл пак на борда на DarksTeam ще ти стискам палци и дано те вземат на работа.От време на време ще влизам в форума да разглеждам какво си създал и да го оценявам.Дано ни изумиш с нещо смайващо!! :)
P.S Не се познаваме но дано станем приятели. :)
 
Mephisto, разбира се, че и с "js" пропуснах да добавя и него :)
 
Може да си го пропуснал но по-важно е че го знае!
п.с. до сега не съм давал 10/10 и два пъти 9/10 но не заради кодове... дали ти ще си първия ще ги получи? (speechless)-:)
 
Last edited:
Може да си го пропуснал но по-важно е че го знае!
п.с. до сега не съм давал 10/10 и два пъти 9/10 но не заради кодове... дали ти ще си първия ще ги получи? (speechless)-:)

Изобретателността и въображението ми ще покажат :)
 
Добре дошъл. Дано никога пак не помислиш да бягш така, че ние ще те намерим ;)
 
Не знам дали ме познаваш, Гасолинчо, но с твоят темплейт на МУ Дарк Ангелс ми помогна много :mm:
 
Братле да не бачкаш за vbox7 (think)
 
Не просто са фискнати много работи дизайна е хубав и т.н.
 
Да добре че се вурна че без тебе..И аз ще оценяжам справедливо.
 
Gaso, е един от много малкото който помагат безусловно за койето много му се възхищавам (bow)
 
Добре дошъл в света на MuOnline
 
Neo ти май яко си филмиран а .... (rofl)
 
Ем нови приятелю желаяти мн успехи и дано те земат на работа :yes:
 
кво се плашите мн ясно че ще го вземат хора като него не се намират лесно!