Привет отново!

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Здрасти! на всички стари, и нови приятели ;) след, като проведох доста разговори и доста хора искаха да продължавам да помагам реших да започна отново да се занимавам с Му. След моето оттегляне преди няколко месеца, започнах да се занимавам сериозно с Уеб Дизайн, но главно с php & mysql. Признавам че не знам как да правя сървърни файлове, но и на това се уча, но това е друга тема с, която няма да Ви занимавам. В момента живея, в София и една фирма която се занимава главно с Уеб Дизайн, и е една от доста добре познатите, ни в България, която няма да споменавам защото не искам, да се хваля и да чета грозни коментари, който ме ядосват няма да споменавам име на фирмата а ще обясня защо реших да се занимавам отново с Му. Та... от фирмата ми казаха че имам нужните изисквания но искат да видят колко съм активен и колко способен. И им споменах че съм правил "темплейти" главно за Му... и други игри... те ми дадоха 5 месеца изпитателен срок т.е. да направя нещо което да го харесат много хора и да видят че имам въображение и съм способен да създавам красиви и високо бюджетни неща... за да ме включат в техният колектив. След това им препоръчах да следят моите творения в форумите на "darksteam" защото тук има доста активни хора, а и по други форуми, не ми се занимаваше. Един от екипа на фирмата ще се регистрира тук и ще чете коментари дали харесвате моята работа... за това Ви моля бъдете честни! винаги оценявайте справедливо... ако нещо не Ви харесва не си мълчете а ми го споделете.
Ето и над какво ще работя : Изграждане на темплейти за, MuWeb 0.8 + 0.9, MuToolz, IPB, phpbb2 + phpbb3 forums, SMS systems, voting systems, new php scripts, лого-та, банери, подписи и други.
Това мога да кажа за сега :)
Поздрави, Стефан Стойчев - Gasolincho
 
  • Like
Reactions: LamerFly

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Здрасти! на всички стари, и нови приятели ;) след, като проведох доста разговори и доста хора искаха да продължавам да помагам реших да започна отново да се занимавам с Му. След моето оттегляне преди няколко месеца, започнах да се занимавам сериозно с Уеб Дизайн, но главно с php & mysql. Признавам че не знам как да правя сървърни файлове, но и на това се уча, но това е друга тема с, която няма да Ви занимавам. В момента живея, в София и една фирма която се занимава главно с Уеб Дизайн, и е една от доста добре познатите, ни в България, която няма да споменавам защото не искам, да се хваля и да чета грозни коментари, който ме ядосват няма да споменавам име на фирмата а ще обясня защо реших да се занимавам отново с Му. Та... от фирмата ми казаха че имам нужните изисквания но искат да видят колко съм активен и колко способен. И им споменах че съм правил "темплейти" главно за Му... и други игри... те ми дадоха 5 месеца изпитателен срок т.е. да направя нещо което да го харесат много хора и да видят че имам въображение и съм способен да създавам красиви и високо бюджетни неща... за да ме включат в техният колектив. След това им препоръчах да следят моите творения в форумите на "darksteam" защото тук има доста активни хора, а и по други форуми, не ми се занимаваше. Един от екипа на фирмата ще се регистрира тук и ще чете коментари дали харесвате моята работа... за това Ви моля бъдете честни! винаги оценявайте справедливо... ако нещо не Ви харесва не си мълчете а ми го споделете.
Ето и над какво ще работя : Изграждане на темплейти за, muweb 0.8 + 0.9, mutoolz, ipb, phpbb2 + phpbb3 forums, sms systems, voting systems, new php scripts, лого-та, банери, подписи и други.
Това мога да кажа за сега :)
Поздрави, Стефан Стойчев - gasolincho


Радвам се че се върна...::p:
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Добре е че се занимаваш с php+mysql ако добавиш и js към сайтовете стават много хубави и динамични за разлика от сайтовете на MU които работят с тъпия M$SQL и лесно се inject.Това е добре ще се хващат с MuToolZ ще се научиш на template engine както и multilanguage различни от познатите ти и вече е време да видим нещо ново за му пожелавам ти успех и късмет дано те вземат на работа!

A little knowledge is a dangerous think.So is a lot.
 

MOTION

New Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
65
Reaction score
17
Добре дошъл отново. Аз ще оценявам справедливо надявам се и другите да го направат а не да казват че не им харесва нарочно !
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Радвам се че се върна !! И Се надявам и стискам палци да те вземат на работа !Затова ще ти оценявам работата честно !! ::):
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Добре дошъл пак на борда на DarksTeam ще ти стискам палци и дано те вземат на работа.От време на време ще влизам в форума да разглеждам какво си създал и да го оценявам.Дано ни изумиш с нещо смайващо!! :)
P.S Не се познаваме но дано станем приятели. :)
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Mephisto, разбира се, че и с "js" пропуснах да добавя и него :)
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Може да си го пропуснал но по-важно е че го знае!
п.с. до сега не съм давал 10/10 и два пъти 9/10 но не заради кодове... дали ти ще си първия ще ги получи? (speechless)-:)
 
Last edited:

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Може да си го пропуснал но по-важно е че го знае!
п.с. до сега не съм давал 10/10 и два пъти 9/10 но не заради кодове... дали ти ще си първия ще ги получи? (speechless)-:)

Изобретателността и въображението ми ще покажат :)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Добре дошъл. Дано никога пак не помислиш да бягш така, че ние ще те намерим ;)
 

FreestyleR

New Member
Joined
May 14, 2008
Messages
129
Reaction score
19
Не знам дали ме познаваш, Гасолинчо, но с твоят темплейт на МУ Дарк Ангелс ми помогна много :mm:
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Братле да не бачкаш за vbox7 (think)
 

FreestyleR

New Member
Joined
May 14, 2008
Messages
129
Reaction score
19
Не просто са фискнати много работи дизайна е хубав и т.н.
 

*^fastkiller?**

New Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Да добре че се вурна че без тебе..И аз ще оценяжам справедливо.
 

Break House

Active Member
Joined
Apr 26, 2008
Messages
281
Reaction score
34
Gaso, е един от много малкото който помагат безусловно за койето много му се възхищавам (bow)
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
Добре дошъл в света на MuOnline
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Neo ти май яко си филмиран а .... (rofl)
 

My7h0s

New Member
Joined
Sep 16, 2008
Messages
17
Reaction score
3
Ем нови приятелю желаяти мн успехи и дано те земат на работа :yes:
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
кво се плашите мн ясно че ще го вземат хора като него не се намират лесно!