[Help] Порт на му сервер

DAMN

New Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
44
Reaction score
12
някой знае ли как мога да видя порт на му сервер ако той не е 44405
 
да знам но тук сме за да си помагаме а това е просто...
 
за кфо ти е? искаш да влизаш с някакъв хак в някой съвръв? или да си добавиш съвръва в mu_fast?
 
Port Scanner но неможе работиш с нея
 
еми треба ми за да си аддна 1 сервер в mu_fast ne za hack...
 
Погледни във файла server.db. Той е във Client на играта.
 
  • Like
Reactions: XTYLING
е това с1с серер дб го знам но на някой сервери сервер дб го няма или е скрито и не се вижда
 
  • Like
Reactions: XTYLING
е това с1с серер дб го знам но на някой сервери сервер дб го няма или е скрито и не се вижда

даи линк към клиента аз ще ти го кажа :)

а ако искаш ти да разбираш как става си слагаш SygateFirewall и още при влизането в МУ-то ще те пита дали да Allow порта на МУто и там го пише :)
 
еми явно си кретен...казаха ти 3 начина +това ако е скирт файла би трябшало да можеш да го откриеш имаше някаква функция в самият уиндоус
 
еми явно си кретен...казаха ти 3 начина +това ако е скирт файла би трябшало да можеш да го откриеш имаше някаква функция в самият уиндоус

зависи какъв лаунчър ползва сървъра... ako e mu_fast ще има server.db но ако е друг който не ползва такива екстри... тогава тоя начин отпада :) (порта е вграден в лаунчъра)
 
еми да ползша тогаша sygate и после да види на разрешените апликаций и да види порта...
 
мисля, че не е хубаво децата да се научат на такива трикове... щото съм сигурен, че тоя иска да влиза с хак в някой сървър :)
 
еми ако хората които хостват сървъра ако разбирати да използва хак ще го хванат (hi)
 
еми явно си кретен...казаха ти 3 начина +това ако е скирт файла би трябшало да можеш да го откриеш имаше някаква функция в самият уиндоус
ей лайнар просто питам за да знам.какво веднага почваш с обидите..?..помак нещастен...може ли да ти еба путката майна а?.канален плъх такъв.:)
 
ей лайнар просто питам за да знам.какво веднага почваш с обидите..?..помак нещастен...може ли да ти еба путката майна а?.канален плъх такъв.:)

по -спокойно ебач човека се опитва да ти помогне ти се дзвериш като див селянин ;)
 
по -спокойно ебач човека се опитва да ти помогне ти се дзвериш като див селянин ;)

защо като след като
 
канален плъх е баща ти бе да не ходиш да ядеш жито като целуваш маика си студена !!!
 
ае не се карайте ве баси хората сте... не е хубаво така....
 
:D в му–фаст си го адни с порт 44405(tmi)