[Help] Порт Проблем (Security)

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Здравейте.
Бих искал да попитам дали някой може да ми обясни нещо което немога да разбера и не намирам никаде информация дори и в go*gle нито в форума DarksTeam.net .

Проблема ми е :
Ползвам Sygate Protection Firewall pro
Ползвам PortBlock
Тествам в сервера си да си сложа итем с хак през портовете 55960 а съм ги блокирал... но той работи ( все пак не съм чак толкова зле и съм ги сменил ) ... някой можели да ми обясни как да ги блокирам че да не могат външни лица да ги ползват ( или тъй като го правя от хост сървар хака работи ) ?
 
изтрии -> g_notice и проваи пак !

Нищо общо с проблема.

По темата блокирай със Sygate Всичко без ConnectServer and GameServer&GSCS

DataServer1&DataServer2&DataServer(N) ги блокирай задължително.
След това махни портовете който ползваш за датасървърите от Microsoftskiq Firewall и го включи. Трябва само да разрешиш Порта за свързване към сървъра (44405 Стандарт) и порта на GameServer(55901) и ако има GSCS(55919 или който се ползва)
 
ако са опитваш да бластваш през сървъра от който е пуснат сървъра е нормално да ти пише че е успешно... накарай някой твой приятел да пробва да бластне
 
  • Like
Reactions: crazzybg and ivowe3
Over е прав localhost може да бластва и да имаш милярди защити но външни IP Адреси няма да могат да бластват в сървъра
 
  • Like
Reactions: crazzybg
е да бяхте прави но ... сайта ми го прецакват от 4 дена .. ми изкача че нямам връзка с сял ... както си работи и бам...

EDIT : Да не поствям отдолу проблема е оправен. Темата може да се затвори
 
Last edited: