[Help] Порт на му сервер

:D в му–фаст си го адни с порт 44405(tmi)

ако е стара версия и ако порта не е 44405 няма да стане... ще го disconnect :)
 
канален плъх е баща ти бе да не ходиш да ядеш жито като целуваш маика си студена !!!
пак ли ти бе бездарник..ще еба майчето ти докато умре и после ще се изпикая върху нея !!!
 
теглиш си Sygate firewall, Kerio Firewall или Zone Alarm, поне с 1 от тях като влизаш в му-то ще те попита разлишаваш ли достапа на ип.. и порт.. до пц-то ти (angel) 100% действа ! няма смисал да спамите напразно (angel)
 
еми явно си кретен...казаха ти 3 начина +това ако е скирт файла би трябшало да можеш да го откриеш имаше някаква функция в самият уиндоус

Не, че нещо, ама правописа ти радва много... или трябва да кажа "рядша многу"? :D
Порта може да се намери в папката /data/ на сървър файловете, в IpList ако не се лъжа разбирасе.
 
Не, че нещо, ама правописа ти радва много... или трябва да кажа "рядша многу"? :D
Порта може да се намери в папката /data/ на сървър файловете, в IpList ако не се лъжа разбирасе.
абе не че нещо ама акълати мн ме зарибява, можеш да ми станеш учител, ще ти плащам по 50 леа на минута да ми кажеш как да крада фаиловете и дата папките и всичко на МУ СЪРВЪРИТЕ, който не са на моито пц и ша ги продаам за по 10 леа, ух малеий големи пари ша искарам:cool: