Нов хип-хоп изпълнител под небето

bulle7proof

New Member
Joined
Feb 10, 2009
Messages
344
Reaction score
68
Пускам тази тема ,защото изпълнителя е първо много добър и второ известен на всички по стари членове на форума. Кой е той сами ще се сетите ,или по-гласа или по снимките , или по псевдонима.

Този ,за който си говорим, е Кукловода. За тези които не се сещат ето линк:
Kuklovoda - Pazi Se - YouTube


Дайте мнение!
 
Който желае може да помогне и да ми даде на PM имена на песни негови или директно свалени от youtube тъй като смятам да направя архив с песните и клиповете му и да ги кача в българските торент тракери в които имам права като zamunda-bg.org например
 
  • Like
Reactions: alf1234
ами да но по добре да отиде в едно студио и да си плати за един beat и за обработка по добре ще стане
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Супер нека да продължава и дано и по телевизията да го дават ! :)
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
На мен не ми харесват песните му ,а това ,че е започнал да се занимава с българска музика ,а не както някои с чужда.. :) Ако излезне в телевизията ест ,че няма да му приемат такава с обиди :)
 
lol

Кое му е супер бе ? Това,че има ранк в форума не означава ,че всичко му е перфектно. Песента е голяма боза , пък да излезе в телевизията ? (rofl) Защо никой не се опита да направи някой хубав рап с по-добър текст и без обиди. Ако напишеш или някой ти напише някой по-добър текст може да ми хареса но с този текст ... Не ми е ясно как това може да му хареса на някой.

Това ,че има ранк във форума не значи нищо.Това ,което има значение ,приятел , е ,че ReaL е постигнал много неща.Освен ,че е голям пич , той е и много интелигентен човек. Нямам намерения да те нападам , но се сдържай малко нали все пак да покажеш елементарно уважение.Другите му песни може и да не ми харесаха чак толкова но тази която ви дадох е супер.Защо е супер ли ? Ами обзалагам се ,че не си чул и дума от това което се пее в нея.Относно псувните - това не му пречи да стане известен.
Текстовете му са супер ,зашото има смисъл в тях не само рима.За разлика от онези (прощавайте за езика съфорумници) разгонени к*рви и негра ,които се кълчат по МТВ.
Който не знае за какво пее ReaL да се порови из нета и ще ме разбере.

Това ,което ще кажа е ,че песента ,която съм ви дал е супер и недейте да слушате тези пропаднали чернилки Jay Z , 50 Stinki и всякакви такива комерсиални боклуци. Именно те попадат в групата на хората ,за които пее ReaL.

За който не знае за какво говоря : Illuminati - The Music Industry Exposed [Full Length] - YouTube

Продължавайте да слушате комерсиалните боклуци и пропадайте заедно с тях. Продължавайте да не демонстрирате грам респект към някой ,който може би е постигнал повече неща от вас до момента....


Признавам .че само тази песен ми е харесала до момента ,но виждам ,че някои хора се престарават и явно знаят само да "хейтват" .
 
  • Like
Reactions: alf1234
Мен ме радва. Римите са оригинални, само дето на места бие на GP(Гошо от почивка) . :)
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Супер си PuppetMaster , много повече ми харесва от примерно стз отбора както те пеят "Парти парти wooo парти парти" (rofl)
Къртиш продължавай в същия дух :)
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Мен пък лично тази песен не ми харесва, но все пак трябваше да уважа mah man NoWallz от XPRSN и да го дропна в неговото студио :)
Някъде 30тина трака имам, от които повечето необработени.. не защото не мога, а защото е underground. Не ти трябва качество, за да усетиш думите. Можете да ме видите на батъли в Club Twins или Arena-та под название "Брадата" ^^
Предлагали са ми да подписвам лейбъли и са ми звъняли за интервю (коснпиративна рап тематика), които съм отказвал. Абсолютно никакво намерение "да ставам известен", поразровете се малко относно световната музикална индустрия, пък може и да разберете откъде идва "Кукловода" като прякор. Да, рапа ми е мръсен :)
Мръсен е, за да каже на позитивните хора, че нямат място тук и не за друго, ами защото хората, вибриращи на негативни честоти ще разберат какво се крие зад лириките.. Иначе плюя за себе си, mic-а ми е като боксова круша, върху която изливам натрупаните си емоции и мисли.

Приемат ме в някой uni и веднага се връщам при вас [DarksTeam/rexploit] през лятото ! :)

pz
Видео споделяне / VBOX7
Kuklovoda - True Story by ba3ob on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free [нов трак.. personal shit, само тук е постнат, не раздавайте линка] :))
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Браво за траковете ReaL :) . Надяваме се и във форума да се върнеш отново .
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Успех ReaL и нали знаеш ,че винаги ще се опитаме да ти помогнем, ако има нещо! :)
 
Мен пък лично тази песен не ми харесва, но все пак трябваше да уважа mah man NoWallz от XPRSN и да го дропна в неговото студио :)
Някъде 30тина трака имам, от които повечето необработени.. не защото не мога, а защото е underground. Не ти трябва качество, за да усетиш думите. Можете да ме видите на батъли в Club Twins или Arena-та под название "Брадата" ^^
Предлагали са ми да подписвам лейбъли и са ми звъняли за интервю (коснпиративна рап тематика), които съм отказвал. Абсолютно никакво намерение "да ставам известен", поразровете се малко относно световната музикална индустрия, пък може и да разберете откъде идва "Кукловода" като прякор. Да, рапа ми е мръсен :)
Мръсен е, за да каже на позитивните хора, че нямат място тук и не за друго, ами защото хората, вибриращи на негативни честоти ще разберат какво се крие зад лириките.. Иначе плюя за себе си, mic-а ми е като боксова круша, върху която изливам натрупаните си емоции и мисли.

Приемат ме в някой uni и веднага се връщам при вас [DarksTeam/rexploit] през лятото ! :)

pz
Видео споделяне / VBOX7
Kuklovoda - True Story by ba3ob on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free [нов трак.. personal shit, само тук е постнат, не раздавайте линка] :))
Евала тази песен не е лоша но много забиваш помъчи се да го отвикнеш забиването и ще стане много по добре ;) ако искаш мога да ти предложа някои инструментали
 
lol

Мен пък лично тази песен не ми харесва, но все пак трябваше да уважа mah man NoWallz от XPRSN и да го дропна в неговото студио :)
Някъде 30тина трака имам, от които повечето необработени.. не защото не мога, а защото е underground. Не ти трябва качество, за да усетиш думите. Можете да ме видите на батъли в Club Twins или Arena-та под название "Брадата" ^^
Предлагали са ми да подписвам лейбъли и са ми звъняли за интервю (коснпиративна рап тематика), които съм отказвал. Абсолютно никакво намерение "да ставам известен", поразровете се малко относно световната музикална индустрия, пък може и да разберете откъде идва "Кукловода" като прякор. Да, рапа ми е мръсен :)
Мръсен е, за да каже на позитивните хора, че нямат място тук и не за друго, ами защото хората, вибриращи на негативни честоти ще разберат какво се крие зад лириките.. Иначе плюя за себе си, mic-а ми е като боксова круша, върху която изливам натрупаните си емоции и мисли.

Приемат ме в някой uni и веднага се връщам при вас [DarksTeam/rexploit] през лятото ! :)

pz
Видео споделяне / VBOX7
Kuklovoda - True Story by ba3ob on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free [нов трак.. personal shit, само тук е постнат, не раздавайте линка] :))
Не знам дали съм прав но преди време точно в тази тема казах откъде ти идва прякора.Ако не се лъжа става въпрос за световната конспирация , малките общества контролиращи света и музиката.Гледал съм филми за консприацията в музикаланта индустрия за подтикването на хората към грехове и тн...
 
OMG! Гледам и не вярвам на топките си! ReaL се появи и прописа (xqx)