Мозъчният тумор - Чалга

Има само няколко добри чалги и добри чалга изпълнители , но за съжаление са само няколко (2-3) .. Как някой може да харесва песните на Азис и изобщо песните дето се пее за любов и т.н ?!
В момента най-успешна музика в България е Рапа , като там има доста успешни изпълнители (Криско,100Кила,Бобо,Графа,Бат Венци,ГуудСлав,Dim4ou и т.н),а за преди да не говорим (Ъпсурт,King Size,Jay,M.W.P и т.н) ... Истината е в БГ Рапа :)

Поздрав за всички фенове на БГ Рапа :)
Upsurt- Non Stop - YouTube
F.O. feat. Dim4ou - BIG MEECH (Unofficial video ) Produced by X.MP4 - YouTube
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Всеки си знае какво да слуша. Това, че на едни не им харесва даден стил не ги прави прости, глупави, бавноразвиващи се и т.н.

Първата част е насочена главно към @Evanescence
1%20%2824%29.gif


И както каза Flame, темата е напълно безсмислена.
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
Има само няколко добри чалги и добри чалга изпълнители , но за съжаление са само няколко (2-3) .. Как някой може да харесва песните на Азис и изобщо песните дето се пее за любов и т.н ?!
В момента най-успешна музика в България е Рапа , като там има доста успешни изпълнители (Криско,100Кила,Бобо,Графа,Бат Венци,ГуудСлав,Dim4ou и т.н),а за преди да не говорим (Ъпсурт,King Size,Jay,M.W.P и т.н) ... Истината е в БГ Рапа :)

Поздрав за всички фенове на БГ Рапа :)
Upsurt- Non Stop - YouTube
F.O. feat. Dim4ou - BIG MEECH (Unofficial video ) Produced by X.MP4 - YouTube

честно да ти кажа и рапа в българия умря и като цяло няма музика като от 90-те сичко друго е просто пълна простотия поне за мене не знам как го възприемате рапър да записва с чалга звезди или тем подобни просто няма смисал сичкото е пари занимавам се с музика знам за какво става дума 100 кила даже учеше в търговище и беше истински бурсук ся известен евала . http://soundcloud.com/blacko-blackovete/bolniq-style-wars-prod-masta ето една моя песен няма нищо общо с 100 кила димчо и тем подобни това е ъндърграунд чист стил :)
 
Last edited: