Мнение за дизайн

Gaso браво мойто момче продължавай в същия дух
 
лично на мен не ми допада
 
винаги обичам да съм откровен за сериозно предприетите неща първо да кажа :) след това за дизайна... по мое скромно мнение бива както обичам да казвам може и по-добре разбирасе с малко помощ би станал и перфектен? тези 17 момци се някой от тях би си мръднал мързеливият задник да ти? помогне ;) . но иначе за всичко това което тръгвате да предприемате дизайн и направа на сайтове и прочие аз ви пожелавам един огромен успех в това начинение ;)
 
винаги обичам да съм откровен за сериозно предприетите неща първо да кажа :) след това за дизайна... по мое скромно мнение бива както обичам да казвам може и по-добре разбирасе с малко помощ би станал и перфектен? тези 17 момци се някой от тях би си мръднал мързеливият задник да ти? помогне ;) . но иначе за всичко това което тръгвате да предприемате дизайн и направа на сайтове и прочие аз ви пожелавам един огромен успех в това начинение ;)

мерси за точният отговор, ама все пак се стараем и макар да работим сами по принцип се надявам, че скоро ще започнем като екип! а колкото до малкото ми "сайтче", то е нищо.. просто седнах и викам да направя нещо с информация и да има нещо написано. разбира се ще го оправя защото това е недоизпипано.
 
като излючим, че това червено не ми допада, дизайна е доста хубав :)
 
браво,добре,допада ми,на лудия не му харесва,нищо,всеки човек си има различни вкусове важното този който го е правил да е доволен
 
браво,добре,допада ми,на лудия не му харесва,нищо,всеки човек си има различни вкусове важното този който го е правил да е доволен

Хаха, като го четох поста ти много се смях... за "лудия" ахахаха, верно тъпаци винаги има, нищо не им харесва защото се комплексират от "дарбата" на DarksTeam да сътворява красиви, подредени и без-бъгави "продукти". Не че т'ва дето съм го направил е много хубаво но е направено и ще се прави с много внимание и точност!

Пример:
HTML:
<table width='724px' border='0' cellspacing='2' cellpadding='2'>
	<tr>
		<td class='news2' width='1%'><strong>ID</strong></td>
	    <td class='news2' width='55%'><strong>Project name</strong></td>
		<td class='news2' width='55%'><strong>Project Type</strong></td>
		<td class='news2' width='2%'><strong>Date started</strong></td>
		<td class='news2' width='1%'><strong>Progress</strong></td>
		<td class='news2' width='2%'><strong>Designers</strong></td>
		<td class='news2' width='30%'><strong>PHP Coders</strong></td>
		<td class='news2' width='28%'><strong>Version</strong></td>
		<td class='news2' width='28%'><strong>Release</strong></td>
  </tr>
  
  <tr>
	<td class='news22'>1.</td> 
	<td class='news22'><a href="#">DarksTeam</a></td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	<td class='news22'><font size="5px"><i>DarksTeam</i></font></td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	<td class='news22'>DarksTeam</td>
	</tr>
</table>

За да се направи иска много търпение и време, както и точност! УВАЖАВАЙТЕ ПОНЕ ТОВА И УВАЖАВАЙТЕ ТОВА ЧЕ ВИ ПОМАГАМЕ БЕЗ ДА ИСКАМЕ НЕЩО В ЗАМЯНА!
 
ХАХА много ми допада сайтчето скромно и мн стилно браво гасо (handshake)
 
10/10 Si4ko e super tuka !!! Samo Promenete Malko Nadpisa ili puk samoto otrajenie go napravete malko s Free Transform>>Perspective>>I malko pod naklon / drugoto e 4e moje da go iztriite tuk tame tva otrajenie za da izglejda kato naistina otrazeno :)
 
Kakto kaza Lesh0 Skromno i mnogo stilno Mnogo mi dopada produljavai v sushtiq duh :)
 
на мен доста ми допада като дизайн, подредба и всичко :)
10/10
 
Да бива фрейма дето си ползвал не ме кефи,
не ме кефат мн и бутоните другото е супер.

Мерси, че си сложил и Ескейпа и дрейка :cool:



И по скоро съм: DarksTeam Coders
 
Last edited:
мен също не ме кефят бутоните :) но ще ги сменя...