мнение за още един дизайн

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Това вече си го правя доста време, големината е около 340 kb със изображенията :) всичко ще бъде подредено до последната буквичка, понеже още не е завършен. Това е новият темплей на моят сървър.
Главно съм наблегнал над CSS за това е толкова малък.

k491ld0pf4atmat8n3.png


24y7tdrlhmok3646dxc.png


До пълното завършване остават броени дни...
 
Ако го беше релийснал щях ти дам максимална оценка ама той е само за теб за т'ва нищо няма да ти дам (mm)
 
  • Like
Reactions: 1 person
Страхотен е... но има едно нещо ,което ме дразни.. самия сайт е много добър,но не изглежда като за Mu Offline... трябва да помислиш над това :) иначе е страхотен !
 
  • Like
Reactions: 1 person
Страхотен е... но има едно нещо ,което ме дразни.. самия сайт е много добър,но не изглежда като за Mu Offline... трябва да помислиш над това :) иначе е страхотен !

Ще му пусна още няколко изображения и ще променя малко разположението на таблиците, така всичко ще си дойде на мястото.
А тва че е страхотен го знам но има още мъничко за пипане :)


===================================

Ако го беше релийснал щях ти дам максимална оценка ама той е само за теб за т'ва нищо няма да ти дам (mm)

За теб имам едно предложение...
Изображенията, които ще ти дам са на footer-a ми... щом си толкова отворен искам да ги направиш така че да си паснат както аз съм ги направил.
Ако успееш, без чужда помощ ще ти направя страхотен дизайн за сървърчето ти. Ако не успееш ще те БАН от DarksTeam за 7 дни щото си много устат.

1.
wvrck4w6bojnx82in2j7.png

2.
4fjj9ac0i7c0k2dyrkr.png


Приемаш ли предложението ми?

П.П. header-a, няма да ти го давам щото ще го нагласяш поне 2 месеца...
 
  • Like
Reactions: 1 person
не го приемам

п.п.:в твоя тема повече няма да пиша не се безпокой !
 
  • Like
Reactions: 1 person
Браво Gaso перфект е ;P

Я дай сайта на твоя сървър ЛOOP MU :) Gaso e oпасен той прави дизайни и само ги показва без да дава поне Lisko ги дава (mm)
 
  • Like
Reactions: 1 person
я дай сайта на твоя сървър лoop mu :) gaso e oпасен той прави дизайни и само ги показва без да дава поне lisko ги дава (mm)

тва дали ще ги дава или не си е лично негова работа. ако трябваше всеки да си дава личните проекти то нямаше да има тръпка...

п.с. дизайна ми харесва, само трябва да се поработи още малко по топ герои и гидлии, защото цветовете не си тичат с останалата част на сайта. също така и цветовете на логото трябва да се сменят, за да стане като нещо цяло.
 
я дай сайта на твоя сървър лoop mu :) gaso e oпасен той прави дизайни и само ги показва без да дава поне lisko ги дава (mm)

ами той като не дава ти що не направиш 1 хубав дизайн и да ни го дадеш а?
 
Як е. Само надписа Mu Dark Angels не ме грабна.
 
сайта е хубав ама цветовете така си ги нашарил черно с сиво с червено с жълто....7/10
 
логото нещо не си е на място, червен сайт па с лилаво лого (wait):O
 
добре е с изключение на логот
 
За теб имам едно предложение...
Изображенията, които ще ти дам са на footer-a ми... щом си толкова отворен искам да ги направиш така че да си паснат както аз съм ги направил.
Ако успееш, без чужда помощ ще ти направя страхотен дизайн за сървърчето ти. Ако не успееш ще те БАН от DarksTeam за 7 дни щото си много устат.

1.
wvrck4w6bojnx82in2j7.png

2.
4fjj9ac0i7c0k2dyrkr.png


Приемаш ли предложението ми?

П.П. header-a, няма да ти го давам щото ще го нагласяш поне 2 месеца...


Можи ли ази (wasntme)