Мнение за дизайн

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Дайте мнението си за този дизайн за мобилни телефони.

Нека и споделя, че доста бързо се отваря. Това е кодираният му вариянт.

По-новата версия.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: c3ck0o0o
дайте мнението си за този дизайн за мобилни телефони.

нека и споделя, че доста бързо се отваря. това е кодираният му вариянт.

супер е нядявам се занапред да радваш сички с проектите си..
 
супер е нядявам се занапред да радваш сички с проектите си..

Не вярвам да бъде релийснат..


По темата : Бива,но news-а може би го направи по син... пробвай с #3366CC .. тъй като знам ,че не говориш без покритие и правиш, това което кажеш .. вярвам в теб ,че няма да направиш някой мАзало.
 
table?
div?

иначе дизайна го бива
 
дано да го рилеиснеш ^^
 
ти ли си го правил ?

иначе наистина си го бива ;]
 
table?
div?

иначе дизайна го бива
С таблици съм го кодирал.

Няма да го рилийзвам това ще си е мой проект. (angel)

@FeliXcat аз си го правих. На PSD-то излгеждаше доста по-зле. (:|
 
еее неразбирам от "html" или "php" но тей като гледам е добър дизайнa, и моля използвайте системата за рейтинг по горе а не да си измисляте вие 9/10, 10/10 и такива простотиий има си напраена рейтинг система...
 
Това ме радва супер много :), аз вече наблягам само на CSS по-малко изображения. Скоро се очаква да се release, няколко новички "редове" в CSS-3
 
еее неразбирам от "html" или "php" но тей като гледам е добър дизайнa, и моля използвайте системата за рейтинг по горе а не да си измисляте вие 9/10, 10/10 и такива простотиий има си напраена рейтинг система...


Добре учителю !
 
не вярвам толкова просто да е направен..

не питам за това еми искам да разбера от какво е направен таблици или дивчета защото човека каза че зарежда бързо.На автора мога да предложа да пробва да направи сайта с дивчета след време да види колко много ще се намали времето за лоад при повече заявки,предполагам че ще ти е трудно в началото с div и CSS,но всичко с времето си.

Малко инфо отностно лоада.Вижте кода на вбох забележете такъв голям сайт с таблички,а изпълнява по 500 заявки в секунда представете си с дивчета ,за същатата тази секунда заявките ще се качат над 800.А сега се замислете какво ниво html,php имат администраторите за толкова време да не го оправят....
 
10/10 изглежда не ангажиращо, олекотено абе като цяло е супер. радва ме много! :)
 
не питам за това еми искам да разбера от какво е направен таблици или дивчета защото човека каза че зарежда бързо.на автора мога да предложа да пробва да направи сайта с дивчета след време да види колко много ще се намали времето за лоад при повече заявки,предполагам че ще ти е трудно в началото с div и css,но всичко с времето си.

малко инфо отностно лоада.вижте кода на вбох забележете такъв голям сайт с таблички,а изпълнява по 500 заявки в секунда представете си с дивчета ,за същатата тази секунда заявките ще се качат над 800.а сега се замислете какво ниво html,php имат администраторите за толкова време да не го оправят....

после в скайпа мога ти покажа един сайт ,който не е пуснат в действие и немога се оплача ,че нема дивчета^^
 
Браво newguy отново Отлична Работа :)
 
@Mephisto не очаквам много посещения и ефекта ще е минимален. Преди време кодирах един с div-ове точно се зарадвах и го отворих през IE...разочаровах се.

Благодаря на всички за коментара.
 
Ето един по-нов вариянт дайте и за него мнение.

Мисля че се получи доста по-добре и се спести доста място.