[Help] Малко превод

daniwin

New Member
Joined
Mar 6, 2009
Messages
8
Reaction score
0
E Тези скилчета горе ако може някакъв превод за тях че не е добре така (:|

Мерси предварително
 

Attachments

  • Screen(05_13-23_53)-0000.jpg
    Screen(05_13-23_53)-0000.jpg
    715.8 KB · Views: 55
Това не ти трябва. По-добре го махни от уебшопа защото ако някои си го сложи и почне да спами на пост няма да разбереш кои е. ^^
Edit: Тоя ринг+хастиму=луд спам в пост!!! Колкото до натписа би трябвало да ти дава дмг и деф обаче то те превръща в разни лайна и неможеш да биеш с магийте си.
 
Last edited:
Радвай се че ги има пък играчите ще разберат как се използват :)
 
Радвай се че ги има пък играчите ще разберат как се използват :)

По-точно трябва да се ядосва че ги има. :d
 
пфф тоя Сезон дето си сложил е малко бъгав според мене
 
е тоя ринг от едитора ми се появи :d а общо взето от интерес за многото скилове появили се ми беше ... ам серв. файловете в общ план са добре малко поправки трябвят но за сега работи .. но днес нещо ГС ми крашна и още незнам от какво та дано да не е голям проблема
 
е тоя ринг от едитора ми се появи :d а общо взето от интерес за многото скилове появили се ми беше ... ам серв. файловете в общ план са добре малко поправки трябвят но за сега работи .. но днес нещо ГС ми крашна и още незнам от какво та дано да не е голям проблема

Еми пич не аддваи итеми от с4 който не знаеш за какво са. Щото причиняват краш...
 
Еми пич не аддваи итеми от с4 който не знаеш за какво са. Щото причиняват краш...

Чудно на при мен защо не крашва... А относно за превода ти трябва преведена Local (Client Side) папка. По-късно, ако не си си намерил сам ще намеря и ще я кача!
 
Еми пич не аддваи итеми от с4 който не знаеш за какво са. Щото причиняват краш...

от едитора който явно ми е бъгав защото Wings of Spaced Time и ми слага Сторм ако може и едитор за с3 + с4 итемс да дадете линк че не открих явно единственото откритие е този който е бъгня ... а ина4е за пръстените double click на спота за пръстени и хоп изленада :D а иначе за няколко дена само 2 краша и не сам се разровил още да вида дали не е от боксове че и от това ми се е случвало ;)

Чудно на при мен защо не крашва... А относно за превода ти трябва преведена Local (Client Side) папка. По-късно, ако не си си намерил сам ще намеря и ще я кача!

мм търсих но не открих само клиенти ми излизат но никаде коректна информация дали папката е преведена ако не те мързи много имаш 1 бира после от мен :D :drinks_cheers:
 
За едитор използвай MuMaker.
Ето ти Local папката. Дано ти помогне! ;)
 

Attachments

  • Local.rar
    95.7 KB · Views: 2
е мерси ама отказва да ми тръгне играта с тоя локал ;) ще си търса не ми е зор ;)
айде някои лок че малко на чат го обърнахме