[Help] Малко проблемче

hristaka299

Member
Joined
Feb 16, 2012
Messages
73
Reaction score
3
Значи на бтк съм отворил сам си портове 55901 и 44405 ползвам сигурни файлове за версия 98r.Всички ип та и конфигурации сам нагласил проблемът е че когато някой иска да влезне нали влиза в клиента обаче като щракни на сървъра и избере нали вече там да пиши ацц и пасс леко му лагва и го дисконектва.Казаха ми че може и клиентаа да не е в час(да не работи с тези портове) ,който ползвам.Моля ви помогнете.:(:(
 
Last edited:
Направо се видях в чудо с тоз проблем момчета,ако някой има желание да ми помогни можее с тиим вийлър да влезне да погледни :Д
 
ако му дава да си пише акаунта значи проблема е свързан с GS-то
 
Еми да кажем даден човек ми селектва сървъра и там където пише колко хора има,като щракне там би трябвало да му излезне ацц и пасс да пиши ама му лагва леко и го дисконектва.Това ми е проблема ако можете да помогнете или напрао ми влезнете в компа.скайп hristaka299
 
Момчета има развитие (chuckle) след като сменя ип тата в ЦС папката с ваншното ми ип другите влизат а аз от моя комп. немога
 
Ти къв сървър искаш да хостваш със 100 kb/s?
 
Правя го за фъна ако знайш нещо по проблема ми сподели :)
 
Май сложничак ми дойде проблема за вас :Д :Д
 
Be hich ne e slojen za nas, ama takiva kato tebe ne zaslujavat pomosht.
 
Защо ? Че просто те питах как трябва да стани ти взе да ми се праиш на философ,просто кажи че не ти се занимава и толкоз или по хубаво недей пиши.
 
Дай си скайпа да ти пиша. Мисля, че можем да опитаме едни неща.