[Help] Лаг в сървъра на Mu

sa_lamer

New Member
Joined
Feb 1, 2010
Messages
94
Reaction score
4
Здравейте, имам следния проблем, един fr си направи сървър на mu 97d99i и когато вляза да играя ми лагва само на мен на другите които го играят им върви на вода, невиждам причина защото когато играя в други сървъри на mu не ми лагва изобщо :x
На btk съм надявам се да не е от това проблема (tmi)
 
ем ако ти е слаб рама и ако си пуснал над 10 програми и пое4е или помалко нормално да ти лагва .. спираи си деамон тоолса и др ..
 
Заради нета е и аз имах такива играчи.
 
Здравейте, имам следния проблем, един fr си направи сървър на mu 97d99i и когато вляза да играя ми лагва само на мен на другите които го играят им върви на вода, невиждам причина защото когато играя в други сървъри на mu не ми лагва изобщо :x
На btk съм надявам се да не е от това проблема (tmi)

ако този който е пуснал сървъра е на на ЕВРОКОМ или сегашното (blizoo) БТК ги къса от ЛАГ.
 
Как ще от нета бе боже забележете че само на него му лаг. По темата ако си си преинсталирал скоро компютъра и не си си инсталирал видео драивера го инсталирай и няма да имаш проблеми.
 
Как ще от нета бе боже забележете че само на него му лаг. По темата ако си си преинсталирал скоро компютъра и не си си инсталирал видео драивера го инсталирай и няма да имаш проблеми.

Ако е това играта ще спича а не лагва ... май не правиш разлика между двете (chuckle)

Както каза XTYLING ако този които е пуснал сървъра е на Евроком най вероятно е от това Евроком е доста яко скаран с връзката на много интернет доставчиси включително и моя (UniCS Габрово)
 
Last edited:
Как ще от нета бе боже забележете че само на него му лаг. По темата ако си си преинсталирал скоро компютъра и не си си инсталирал видео драивера го инсталирай и няма да имаш проблеми.

Божеее да бе може и да не е от нета... сигурно налягането на неговата вода не е толкова голямо и за т'ва не е така "на вода" ами е на сухо (xqx)
 
Питах сички играчи в сървъра да ли им лагва и те ми казаха че ни им лагва само на моя приятел където е на BTK му лагва - Иначе аз съм на Лидер Интернет :)
 
има ли хора който са на БТК и да не им лагва защото както каза Yocata е точно така защото човек който работи в нашият евроком тука като питам защо преди аз като бях на евроком БТК ги каса от лаг той ми каза че връзката между евроком и БТК е слаба заради взаимоотношенията между фирмите им :)
 
има ли хора който са на БТК и да не им лагва защото както каза Yocata е точно така защото човек който работи в нашият евроком тука като питам защо преди аз като бях на евроком БТК ги каса от лаг той ми каза че връзката между евроком и БТК е слаба заради взаимоотношенията между фирмите им :)

Аз съм на CableTel, и БТК имат супер лаг.
 
Last edited:
1-во е CableTel
2-ро вече е Blizoo (Близу) xD
 
1-во е CableTel
2-ро вече е Blizoo (Близу) xD
3-то и Еврокома е (Близу) защото ги купиха и 2те фирми (Екк и Кейбъл Тел)

и 4-то в моя сървър няма лаг за никой :p добре дошло :p :2::blow:(xqx)
 
На всички потребители на БТК им лагва - как да го оправя това :x
 
Здравейте, имам следния проблем, един fr си направи сървър на mu 97d99i и когато вляза да играя ми лагва само на мен на другите които го играят им върви на вода, невиждам причина защото когато играя в други сървъри на mu не ми лагва изобщо :x
На btk съм надявам се да не е от това проблема (tmi)

Сменяш нета на мегалан и сичко проблема с лага е решен :) (y)
 
Сменяш нета на мегалан и сичко проблема с лага е решен :) (y)

Аман от "разбирачи" ,ами ако не е от София как да смени интернета на Мегалан ?
 
Аман от "разбирачи" ,ами ако не е от София как да смени интернета на Мегалан ?

Че нета на мегалан не е само в софия :)
 
имам почти същия пробллем самоче: Направих сървър няма грам лаг в него но като влезна от мойто пц в сървъра на играчите им лаги много а на мен грам :Х плс хелп
 
Не четох коментарите.. защото са бесмислени...
Значи причините може да са следните
1.Слаб NET.
2.Видео с неподходящи драйвери = малко fps...
3.Помисли над 2-ро то ...
 
имам почти същия пробллем самоче: Направих сървър няма грам лаг в него но като влезна от мойто пц в сървъра на играчите им лаги много а на мен грам :Х плс хелп

може би защото имаш малко Ram (think)