[Help] Лаг в Му Онлайн

dsaasd

New Member
Joined
Jul 15, 2013
Messages
20
Reaction score
0
Здравейте боря се от 1 седмица с следния проблем ужасно много лаг имам DirectX u NET Framework с ъпдейтнати драивъри съм имам 4 рам и 4 процессор и Видео Картата ми е добра и пак много лагва
Мерси Предварително за отделеното време !
 
дай точния модел на чарколяците, с къв уиндолс си? на всички версии ли лагва?
 
замислял ли си се ,че може да е от интернета ? а и има друг вариянт.. имам един приятел и преди години играхме му онлайн 2-мата и като се събирахме у тях да цъкаме и компа му не харесваше изобщо му онлайн смисил беше му 2 гб рам 512 видео абе нормален комп.. ама пусне ли му онлайн почва да му лаги като за световно и след време го дропваше и му забиваше.. може просто компа ти да не харесва МУ :Д
 
замислял ли си се ,че може да е от интернета ? а и има друг вариянт.. имам един приятел и преди години играхме му онлайн 2-мата и като се събирахме у тях да цъкаме и компа му не харесваше изобщо му онлайн смисил беше му 2 гб рам 512 видео абе нормален комп.. ама пусне ли му онлайн почва да му лаги като за световно и след време го дропваше и му забиваше.. може просто компа ти да не харесва МУ :Д

Не се ли усещаш к'ви глупости говориш? проблема е хардуерен или софтуерен 100% (то няма къв друг да е, ама :D)
 
Доста му е силен лаптопа , просто и аз имах такъв проблем с процесор intel i7 и 5гб рам...Дано някой му помогне.
 
AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD GRAPHICS линдолс 7 ултимейт сп 1
32бита на сички версии лагва а преди седмица бех с Хп и немах никаф проблем извиниавам се за грешките но просто на тази клавиатура немога да намера точните букви .. !
 
AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD GRAPHICS линдолс 7 ултимейт сп 1
32бита на сички версии лагва а преди седмица бех с Хп и немах никаф проблем извиниавам се за грешките но просто на тази клавиатура немога да намера точните букви .. !

Епа брат на 1,3 процесор как няма да ти лагва :D при тва с уиндолс 7...
 
Не ми лагваше преди с уиднолс 7 пак си бях .. :Х 1,3 ама е двуядрен
 
Last edited:
Със същия уиндоус 7 ли си, както преди ? Да не би да си с някакъв гаден, бъгнат уиндоус. Виж дали си си сложил всички драйвери. Много е вероятно да не ти е добър драйвера на видео картата. Няма такъв компютър, който "не харесва Му". Това е смехория, но има вируси, скапани драйвери, компютри пълни с пепел, които са за почистване или преебани уиндоуси ... ;)
 
сички версии лагва а преди седмица бех с Хп и немах никаф проблем

Не ми лагваше преди с уиднолс 7 пак си бях .. :Х 1,3 ама е двуядрен


Диагноза: проблема е в задклавиатурното устройство.
 
Със същия уиндоус 7 ли си, както преди ? Да не би да си с някакъв гаден, бъгнат уиндоус. Виж дали си си сложил всички драйвери. Много е вероятно да не ти е добър драйвера на видео картата. Няма такъв компютър, който "не харесва Му". Това е смехория, но има вируси, скапани драйвери, компютри пълни с пепел, които са за почистване или преебани уиндоуси ... ;)

Ами сега съм с друг уин 7,но преди да сложа този уиндолс нещо ми се бъгна влязоха страшно много вируси и смених 20 уиндолса и не приема нито 1 драйвер и сложих този уиндолс 7
 
Еми вариантите са три!
- Windows-a ти е бъгав
- Нямаш добър видео драйвър за видео картата (пробвай с по-стар, ако ще играеш само MU)
- Не се сменят ядрата'

ПС. Инсталирай си добра антивирусна след преинсталацията на Widows-a, защото има голям шанс доста от важните процеси да не ти работят заради Virus ; )
 
Ами сега съм с друг уин 7,но преди да сложа този уиндолс нещо ми се бъгна влязоха страшно много вируси и смених 20 уиндолса и не приема нито 1 драйвер и сложих този уиндолс 7

Голяма философия ли е да направиш едно пълно форматиране и да ти е мирна главата после? Пък и вируси не се хващат ей така случайно.
 
Еми вариантите са три!
- Windows-a ти е бъгав
- Нямаш добър видео драйвър за видео картата (пробвай с по-стар, ако ще играеш само MU)
- Не се сменят ядрата'

ПС. Инсталирай си добра антивирусна след преинсталацията на Widows-a, защото има голям шанс доста от важните процеси да не ти работят заради Virus ; )

Сигурен съм че има такъв проблем с вирусите..
Благодаря !
 
Last edited:
Голяма философия ли е да направиш едно пълно форматиране и да ти е мирна главата после? Пък и вируси не се хващат ей така случайно.

Бях с хп-то и от тогава ми влезнаха вируси от Му-то и от тогава немога да сложа драйверите... Ще му направя един формат ..
 
ако си бил с хп и сичко било 6 и сеа си на 7 сложи драйварите за видео за xp-to на 7-цата :)
 
ако си бил с хп и сичко било 6 и сеа си на 7 сложи драйварите за видео за xp-to на 7-цата :)

ти някога слагал ли си драйвери за XP на 7 защото ефекта не е много приятен
 
ти някога слагал ли си драйвери за XP на 7 защото ефекта не е много приятен
ако не бях слагал нямаше да пиша може би ?
лаптопа дето съм сега на него съм слагал много пъти 7-цата и съм с Intel няква' си вградена карта и като съм с 7-цата и тя нали има всички вградени драйвери и като пусна му-то и лаги все едно че нямам никакви драйвери за видео и кат сложа тия от хп-то лага се опрая и си варви по вода.

P.S.: Твоят ефект който не те е изкефил ще го споделиш ли че ми стана интересно що да не е приятен ефекта?
 
ако не бях слагал нямаше да пиша може би ?
лаптопа дето съм сега на него съм слагал много пъти 7-цата и съм с Intel няква' си вградена карта и като съм с 7-цата и тя нали има всички вградени драйвери и като пусна му-то и лаги все едно че нямам никакви драйвери за видео и кат сложа тия от хп-то лага се опрая и си варви по вода.

P.S.: Твоят ефект който не те е изкефил ще го споделиш ли че ми стана интересно що да не е приятен ефекта?

видео драйвери за xp може да работят само на 32bit Windows 7
но не и на 64 в най добрия вариант драйверите няма да работят а в най лошия може да ти се прецака нещо

ще ти дам пример за много голям проблем който стана при мен
имам клавиатура която ползва собствени драйвери обаче са само за XP и след като ги сложих на 7 първоначално си работеха но след 2 дена мишката и клавиатурата отказаха дори и safe-mode не помагаше

решението беше следното
взех едната мишка беше с PS/2 и другата с USB порт и двете мишки тръгнаха и така успях без да преинсталирам да си оправя проблема

така че много внимавайте когато слагате драйвери от xp на 7
 
видео драйвери за xp може да работят само на 32bit Windows 7
но не и на 64 в най добрия вариант драйверите няма да работят а в най лошия може да ти се прецака нещо

ще ти дам пример за много голям проблем който стана при мен
имам клавиатура която ползва собствени драйвери обаче са само за XP и след като ги сложих на 7 първоначално си работеха но след 2 дена мишката и клавиатурата отказаха дори и safe-mode не помагаше

решението беше следното
взех едната мишка беше с PS/2 и другата с USB порт и двете мишки тръгнаха и така успях без да преинсталирам да си оправя проблема

така че много внимавайте когато слагате драйвери от xp на 7

на 64 битов не съм пробвал никога само на 32 и н.з. за какво става на въпрос там ама щом като драйверите ти са работили първите 2 дена след като си ги сложил значи проблема ти не е бил от тях :) ако беше от тях нямаше да се оправиш като ръгнеш друга мишка с друг порт ;д ... Не-не поправям се докато не е късно: ако беше от драйвера нямаше вобще да ти тръгне мишката/клавиатурата там каквото било :Д

едит: пича дет си пуснал темата какво стана докладвай състоянието на проблема ти как е пробвали туй дето ти казах ?
едит2: немос кат се замисля мога да се съглася че не са на 100 про съвместими както като на лин. ХП инсталл СЯЛ 2000 апак ако си с 7-цата ще ти иска да му сложиш SP на сял-а :Д и мн др. ама лин. 7 е умно копеле и кат инсталл по-стари шитаци и понякога те пита дали си сиг. дали програмата е инстал правилно и дали искаш да я инстал лин-а с препоръчителните/някви си не помня кви настройки за съвместимост :Д
 
Last edited: