[Help] Здравейте интересувам се от хора който правят сървъри на МУ Онлине и подръжка с хост.

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
538
Reaction score
17
Здравейте интересувам се от хора който правят сървъри на МУ Онлине и подръжка с хост.
Интересува ме цени за направата на сървъра и сайта с античийт и от подръжката на месец хост машина сайт и всичко останало.
 
Всичко свързано със сървъра и сайта можеш да го научиш в рамките на седмица. За хостинг - 30-50лв на месец
 
Всичко свързано със сървъра и сайта можеш да го научиш в рамките на седмица. За хостинг - 30-50лв на месец
Повечето неща ги знам търся някой който да направи всичко.Плащам си парите ли няма да ми вземете ?
 
100 евро на ден и го почвам или на месец плащаш?
 
  • Like
Reactions: MAMMOTH
100 евро на ден и го почвам или на месец плащаш
Много интересно виждал ли си 100 евро на ден и знаеш ли как се изкарват момко.Аз работя за тея пари на ден опитваш се да ме откажеш ли или се ебаваш,защото ти е скучно ежедневието?
 
Аз че ми е скучно спор няма, но ти казах цената си братле нали за това питаше? Ако не ти хареса изчакай други оферти... 🤷‍♂️
 
  • Like
  • Haha
Reactions: r00tme and MAMMOTH
Аз че ми е скучно спор няма, но ти казах цената си братле нали за това питаше? Ако не ти хареса изчакай други оферти... 🤷‍♂️
Извинявам се за острия език съжелявам!!
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Ето и от мен цена:
1000 евро за инсталация на сайт и сървър по предварително зададени критерии - exp, rates, spots, etc. (с готови сървърни файлове без да се модват, лицензиран сайт - готов, без да се модват и пишат функции).
Цена за всяка промяна различна от първоначално зададените критерии се калкулира допълнително.
Античийт - платен, външен, без ангажимент.
Поддръжка - от 300 евро на месец според обема желани услуги.
 
  • Like
Reactions: Damian and MAMMOTH
Ето и от мен цена:
1000 евро за инсталация на сайт и сървър по предварително зададени критерии - exp, rates, spots, etc. (с готови сървърни файлове без да се модват, лицензиран сайт - готов, без да се модват и пишат функции).
Цена за всяка промяна различна от първоначално зададените критерии се калкулира допълнително.
Античийт - платен, външен, без ангажимент.
Поддръжка - от 300 евро на месец според обема желани услуги.
Когато няма какво да напишеш, по-добре не пиши нищо.
 
  • Like
Reactions: eGradev
Много интересно виждал ли си 100 евро на ден и знаеш ли как се изкарват момко.Аз работя за тея пари на ден опитваш се да ме откажеш ли или се ебаваш,защото ти е скучно ежедневието?
pxhahxahxa (xax), vijdal e toi ... salamka s bozica, onzi puk kudeto iska 1000, da si mahne reklamite ako misli che shte napravi pari s tqh (xax)
 
  • Haha
Reactions: Dea7h
Когато няма какво да напишеш, по-добре не пиши нищо.
Всъщност това е реална оферта. Не знам защо ме цитираш.
pxhahxahxa (xax), vijdal e toi ... salamka s bozica, onzi puk kudeto iska 1000, da si mahne reklamite ako misli che shte napravi pari s tqh (xax)
От всичко щом за това намери да се хванеш мога да те посъветвам да си изтеглиш един AdBlock плъгин, върши чудеса.
 
Дай си фейсбука аз ще ти реша проблема на монго по ниска цена :D