[Help] Купуване на файлове по поръчка

Filmar

New Member
Joined
Apr 23, 2010
Messages
93
Reaction score
5
Здравейте от каде мога да си купя файлове по поръчка за season 4 оригинални да не са ама аз мога да ти направя искам да ги купя от точния човек :)
 
със "оригиналните" "бъгове" ли ги искаш?
 
Не искам ги без бъгове както повечето хора си ги копуват и забравят за бъговете
 
Прочети си ника.
Това е мнението ми за теб.
 
Не искам ги без бъгове както повечето хора си ги копуват и забравят за бъговете

SCF Mu Team - Portal Home

Малко са сухи платени са и пак имат бъгове ;)
И незнам дали предлагат стари версий :)
 
Прочети си ника.
Това е мнението ми за теб.

Какъв ти е проблема че си тръгнал на мен да ми викаш какъв сам нито ме знаеш кои сам нито нищо на теб кфо сам ти направил, че да ми говоеиш така писна ми да видя тема в Releases 99 % и като ги сложа мазало за това попитах от каде мога да си взема сигорни файлове с пари щом трябва тва е.
 
Какъв ти е проблема че си тръгнал на мен да ми викаш какъв сам нито ме знаеш кои сам нито нищо на теб кфо сам ти направил, че да ми говоеиш така писна ми да видя тема в Releases 99 % и като ги сложа мазало за това попитах от каде мога да си взема сигорни файлове с пари щом трябва тва е.

Аз нямам проблеми.
В повечето случаи само създавам такива на хора, които са твърдо решени да отстояват мнението си- дори то да бъде абсолютна тъпня.

Какво имам впредвид?
За да си закупиш лиценз от където и да било, не ти трябва само пари и искане.
Другото, което е. Едни файлове не струват колкото 1 лиценз на Windows. Според мен, купуването на файлове като цяло е само пръскане на пари.
Достатъчно ще бъде да се запознаеш с някой, който разбира от тези неща и да му платиш 100 лева, за да ти оправи 2-3 бъга.

Хайде със здраве и недей се пали.
 
Не аз не се паля на 29 години ни сам и не сам такъв ако има такъв човек с радост бих му казал какво не ми работи до момента... съжалявам, че избухнах със здраве :)
 
Не си струва, да си купуваш файлове, пак ще имат бъгове, най-добре вземи си намери от нета някои по-спретнати и си ги намести. В повечето случай бъговете зависят от това как ти е настроен сървъра, тоест от грешна конфигурация.
 
Виш пич найстина има нещо вярно в това което казваш до вчера не ми работеше мастър левела въобще не дигаше левел а то е от някоя настроика в GS-то намерих я и сега уш работи сега е на ред този Crywlof eventa или нещо не правиме или не работи сабираме се 5 човека в които има един елф и неще сега ще ровичкам барим е от някоя настроика много благодаря на тези които ме осветлиха найстина ми помогнахте :)