[Help] УебШоп 97д на апаче

hA7SH9dks

Member
Joined
Sep 30, 2019
Messages
361
Reaction score
9
Здравейте, можели да попитам, понеже няма как да си видя логовете в апачето, пак и не му разбирам много ...
Имам следният проблем - опитвам се да инстална' уебшоп 97д ъпдейт 4.
1-во ми дава еррор 500 на мссял кънект.инк файла в инклудес папката
като го махна тос файл и го махна и от инсталл.пхп-то уш го инсталвам
влизам в уебшопа - не ми се показва инвенторито - стой празно пространство (сив фон нищо друго)
като натисна купи итеми - същата работа.
Пробвам с уебшоп класик оригинал 0.8 версия обаче - проблем няма и в итемс ги има и итемите и сичко, но понеже е базирана за сезони, неми адва айтамите коректно и като вляза в му-то са случайни айтами - бъгнати ..
Имали случайно някой от вас идея на какво ли може да се дължи моят проблем, знам че не сте/ме врачки НО ако някой има опит случайно пък да му се е случвало и на него, моля нека сподели ....

П.С.: Поиграл съм си с апачето и е възможно мод_секИУрити инструкцийте нещо да ме бъркат в тях се съмнявам или някой друг апаче плугин възможно ли е да ми прави проблем?
Пробвъл съм и с различни версий на PHP, и на хампп съм го пробвал пак нестава. Да не би да ми трябва някав' много стар хампп със стара версия на PHP да го подкарам този уебшоп?
Като Професионалисти моля за вашето скромно мнение - ако пък може и помощ.
Благодаря за отделеното време и внимание!
 
Здравейте, можели да попитам, понеже няма как да си видя логовете в апачето, пак и не му разбирам много ...
Имам следният проблем - опитвам се да инстална' уебшоп 97д ъпдейт 4.
1-во ми дава еррор 500 на мссял кънект.инк файла в инклудес папката
като го махна тос файл и го махна и от инсталл.пхп-то уш го инсталвам
влизам в уебшопа - не ми се показва инвенторито - стой празно пространство (сив фон нищо друго)
като натисна купи итеми - същата работа.
Пробвам с уебшоп класик оригинал 0.8 версия обаче - проблем няма и в итемс ги има и итемите и сичко, но понеже е базирана за сезони, неми адва айтамите коректно и като вляза в му-то са случайни айтами - бъгнати ..
Имали случайно някой от вас идея на какво ли може да се дължи моят проблем, знам че не сте/ме врачки НО ако някой има опит случайно пък да му се е случвало и на него, моля нека сподели ....

П.С.: Поиграл съм си с апачето и е възможно мод_секИУрити инструкцийте нещо да ме бъркат в тях се съмнявам или някой друг апаче плугин възможно ли е да ми прави проблем?
Пробвъл съм и с различни версий на PHP, и на хампп съм го пробвал пак нестава. Да не би да ми трябва някав' много стар хампп със стара версия на PHP да го подкарам този уебшоп?
Като Професионалисти моля за вашето скромно мнение - ако пък може и помощ.
Благодаря за отделеното време и внимание!
Solution by @Dea7h
 
Last edited:
  • Angry
  • Like
Reactions: Dea7h and hA7SH9dks
използвах 1 стар уебшоп дето е на 10 години :Д и тръгна може да се трие/затваря темата
интересно защо с тоз уебшоп ъпдейт 4 имам проблем немога да го подкарам
поради "високата" сигурност на уеб сървърът си даже немога да видя ква грешка показва дори когато има ини еррор лог/дисплей ОН .... :Д