Крадлива нация

нещо неразбрах какво е общото по темата (wonder) това със Секса (wonder)
Убау и те правят и аз правя а не съм на 15 ;P
:D

секс можеш и в 5,6-ти кл. да правиш но товa не те прави голям !!!

имах предвит че това е зряла възраст
 
Епа та личнo на мене не ми пречи форум като Форум :x:x:x
Боли ме _|_ за едното Тъпо Име ... Цяба пародия напрайхте Хубаво нали ще сменят името какво толкова ?!?!?! и аз имам рег вътре и ко ?!
Е да Разбирам Protect Защо се ядосва но не разбирам другите какво мрънкат за щяло и нещяло !!!
някой като ги помоли нещо из форума се праят на (()) направо нямам Думи!!

Зареди това България е в такова положение !!!
На Повече в тозе форум дето уш знаят много (лапета на по 14-15г) се правят на кой съм аз... ай де моля ви се !!!


П.С: Някой да Изтрие тая Тема !!!
Хората казаха че ще сменят Името на форума ко Перполевите
Само Протект има право да се сърди А ни вие лапенца които нямате собствено мнение !!!
Добре, българино !
Имам твърде висока температура(40градуса), за да тръгна да слагам червено на всяка грешка.

Колко сървари са с на Damian уеба?? 1/10 да са му оставили кредити е извинявайте много ама като вземат нещо ваше отваряте големите усти
Аз колко време млях заради това ,че започна масово релийсване на web-ове ,които нямат място в пространството ?- много
Успях ли някой да вразумя ?-не

Сега имам web-а на Дамян и на още 1-2-3 ,но никога не бих тръгнал да ги релийсна ,защото ако някой иска да даде нещо - ще го направи. Няма смисъл от това да даваме web-ове на чужди хора. Нищо.

По темата: Жалките копия на рейджзон и даркстийм така или иначе ще спрат до няколко месеца. Няма страшно.

имах предвит че това е зряла възраст
Има истина на фона на всичките лъжи.
 
Ей, аз като developer се дразня някой път като ми release-ват мой скриптове..., но затварям си очите и продължавам нататък... И найстина писна ми да гледам 30000 вида форуми!! Дайте само 1 и това е ^^, че по - лесно се качват материалите :), пък и така се следят по - лесно кое къде отива ^^.
И моля, малките и безащитни Assholes-вци да престанат да свиват сорсове и скриптове без да слагат CREDITS!

PS to Diablo21 -> Наглеждай си хората, че да не изгърмите! <- End of message
 
Ей, аз като developer се дразня някой път като ми release-ват мой скриптове..., но затварям си очите и продължавам нататък... И найстина писна ми да гледам 30000 вида форуми!! Дайте само 1 и това е ^^, че по - лесно се качват материалите :), пък и така се следят по - лесно кое къде отива ^^.
И моля, малките и безащитни Assholes-вци да престанат да свиват сорсове и скриптове без да слагат CREDITS!

PS to Diablo21 -> Наглеждай си хората, че да не изгърмите! <- End of message
То се знае,като гледаш един човек -> "Аз знам РНР".Виждаш му кода бла бла добре.А като го питаш как се прави ?Викаа ммм нзз бла бла.Просто хората са мързеливи да напрегнат главите си на 1% за да разучат кое как става
 
моля ? ще престанеш ли да лъжеш ? не ти ли писна да лъжеш ?
Защо да лъжа ако можех да копирам щях да сложа тука хронологията :)
 
Не става Windows ми е прееебанннннн :mad: :mad: :mad:
 
omg i ti li govori6 4e tyk ima lapeta na po 14 - 15 vi6 kak pi6e6 i prosto zamul4i zavinagi s tupite ti postove !

Ти мен неме Гдай ка пиша :D аз тъс година завършвам а ти Сурляк
?!?!
Немойш си избършиш насрания задник пък си ми тръгнал да се прайш на Батко ^^

И вземи да пишеш на кирилица !!!
P.S: Аз повечи по тая тема няма да пиша !!!
 
Kakvi gi pi6ete za vas toq forum e jivota kfo mi obesnqvate koi lape, koi ne vissicha li kaf si tam "Ай пук ке ти дам дарковица да я заплодиш" samo tova go pro4itam i razbiram 4e nqma6 pove4e ot 10 godini ti extention si zamul4i 6toto si su6tiq piklio .. I s tiq serveri "FREAK" stavate banalni ima pone 10 v koito sam igral predi :)
 
Kakvi gi pi6ete za vas toq forum e jivota kfo mi obesnqvate koi lape, koi ne vissicha li kaf si tam "Ай пук ке ти дам дарковица да я заплодиш" samo tova go pro4itam i razbiram 4e nqma6 pove4e ot 10 godini ti extention si zamul4i 6toto si su6tiq piklio .. I s tiq serveri "FREAK" stavate banalni ima pone 10 v koito sam igral predi :)


Хаха Нямам Думи !!!
Аз ако сом на 10 то ти на колко тряа да си бе ?!?!
 
Ne6to ne te razbrah obosnovi se ako moje6 ? na 16 sam ..
 
Ne6to ne te razbrah obosnovi se ako moje6 ? na 16 sam ..

Я тоже я Ничо не понял :D ^^

Приде като пишеше човек на латиница му триеха постовете а сега няма контрол май ?!?!?!

Дарко по Стегни ги тея лапета де
 
Ти мен неме Гдай ка пиша :D аз тъс година завършвам а ти Сурляк
?!?!
Немойш си избършиш насрания задник пък си ми тръгнал да се прайш на Батко ^^

И вземи да пишеш на кирилица !!!
P.S: Аз повечи по тая тема няма да пиша !!!

So... what are you doing now? Writing a shits? STOP SPAM BEFORE HE KILL YOU!
 
Крадлива е верно
http://avengermu.sytes.net/

[13.1.2010 г. 19:44:37] Sad World #Invasion <3 = [ каза: na4i
[13.1.2010 г. 19:44:40] Sad World #Invasion <3 = [ каза: dai da copirame saita
[13.1.2010 г. 19:44:43] ßáĐ ßõŸ каза: :D
[13.1.2010 г. 19:44:44] Sad World #Invasion <3 = [ каза: na drakemu
[13.1.2010 г. 19:44:46] ßáĐ ßõŸ каза: stiga
[13.1.2010 г. 19:44:47] ßáĐ ßõŸ каза: s tva
[13.1.2010 г. 19:44:49] Sad World #Invasion <3 = [ каза: spx
[13.1.2010 г. 19:44:49] ßáĐ ßõŸ каза: :D
[13.1.2010 г. 19:44:49] ßáĐ ßõŸ каза: kopirane
[13.1.2010 г. 19:44:53] Sad World #Invasion <3 = [ каза: pital sum lisko
[13.1.2010 г. 19:44:54] Sad World #Invasion <3 = [ каза: ;)
[13.1.2010 г. 19:44:58] Sad World #Invasion <3 = [ каза: toi kazaq
[13.1.2010 г. 19:45:01] Sad World #Invasion <3 = [ каза: che moje da go pozlvam
 
Ба му мамата те до сушт са те копирали бе Ники :D (xaxa) ебати хората (xaxa) (xaxa) (xaxa) (xaxa)

я цъкни на езиците горе:arf2::arf2::arf2::arf2: