Крадлива нация

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
http://***************************/index.php
Какво мислите?
Крадливите копеленца решили че DangerTeam е тяхен и спокойно могат дори и форум с това име да си направят.
Лично аз мислех че Dungeon е свястен,а се оказа поредното лайно на майка България.(puke)
 
Това и аз и го казах,че копирват от DangerMu и така нататък .......... (nqh)
 
moje bi sa izbrali tva che da se pishat DT i nqkoi da si pomisli che sa ot darksteam (xaixai)
 
тия са по зле от циганите
 
moje bi sa izbrali tva che da se pishat DT i nqkoi da si pomisli che sa ot darksteam (xaixai)
Аз в първия момент поглеждам [DT]Nickname-а
И си викам тия копират от дарко и ми стана смешно и в следващия момент гледам рекламират форум dangerteam и откачих :D
 
aко си снимам гъза и го сложа в сайта сиг и те ша го сложат
 
Вие сте изгонен от този форум до Сря Яну 20, 2010 5:30 pm.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: ....

Бан по IP адрес.
 
Дарка незнам дали е тука мястото,но Dungeon ми вика сяка вечер си говорил с тебе и аз щял съм банат :D
 
Епа та личнo на мене не ми пречи форум като Форум :x:x:x
Боли ме _|_ за едното Тъпо Име ... Цяба пародия напрайхте Хубаво нали ще сменят името какво толкова ?!?!?! и аз имам рег вътре и ко ?!
Е да Разбирам Protect Защо се ядосва но не разбирам другите какво мрънкат за щяло и нещяло !!!
някой като ги помоли нещо из форума се праят на (()) направо нямам Думи!!

Зареди това България е в такова положение !!!
На Повече в тозе форум дето уш знаят много (лапета на по 14-15г) се правят на кой съм аз... ай де моля ви се !!!


П.С: Някой да Изтрие тая Тема !!!
Хората казаха че ще сменят Името на форума ко Перполевите
Само Протект има право да се сърди А ни вие лапенца които нямате собствено мнение !!!
 
Last edited:
omg i ti li govori6 4e tyk ima lapeta na po 14 - 15 vi6 kak pi6e6 i prosto zamul4i zavinagi s tupite ti postove !
 
вие, famousassholes и mmonoobs-bg КОПИРАТЕ oт DarksTeam и ще копирате от DarksTeam!

Никога няма да достигнете нивото на DarksTeam нито пък имате екип който да прави това което прави DarksTeam такаче това е пълна загуба на време.

vasichaаа нека да не си говорим за "лапета"
 
вие, famousassholes и mmonoobs-bg КОПИРАТЕ oт DarksTeam и ще копирате от DarksTeam!

Никога няма да достигнете нивото на DarksTeam нито пък имате екип който да прави това което прави DarksTeam такаче това е пълна загуба на време.

vasichaаа нека да не си говорим за "лапета"

Има много свесни хора тука ама има и големи (()) !!!
сега неможе да го отречеш !!!
нито съм копирал от дарка нито нищо !!!
тейче не ме слагай при Copy Team... ААД !!!


omg i ti li govori6 4e tyk ima lapeta na po 14 - 15 vi6 kak pi6e6 i prosto zamul4i zavinagi s tupite ti postove !


а ти да си чел правилата случайно ?!?!?!
 
Sunwalker ще ми кажеш че и даркстеам не копира ли? Има неща който те си ги правият ама има с неща който са копирали ;)
 
Добре бе момчета защо най накрая не спрем да се крадем и хакваме един друг??
вижте колко български сървари са на първите страници в класацийте това доказва,че сме едни от най преоспяващите в правенето на сървари..нека да почнем да се съобразяваме и уважаваме един друг крайно време е :).Ето тия от muescom се писали [KGB]Mortred и [KGB]SYSTEM ... затварям си очите майната им има ги и таквис.Колко сървари са с на Damian уеба?? 1/10 да са му оставили кредити е извинявайте много ама като вземат нещо ваше отваряте големите усти
 
ок малко ще се отклоня от темата ама защо все 15 годишните са ви виновни ?
тоест казано човек на 15 вече не е такова дете секс прави...

дарко не говори с никой по скайп даже аз и муун :Д му звъняхме ок той е пичага (не искам да изглежда че се мазня)

и аз като държах "драгон му" ми казваха да направа ДТ ама не зариди darksteam
много си преличат

а относно другите форуми ммо-бг и faumos assholes били са баннати тук и айде са ще стана по велик дай да направя форум. там даже с дарк-а бяхме му забелязали неговите файлове с3 еп2 който не ги завърши (nqh) в премиум.
Все 1 дарк е знаел че така ще стане и не ги е довършил. (nqh) сега се чуда как могат да продават труда на хората?
има още примери ама както и да е.

а отностно хакването то няма се спре това са група садняри кадето родителите им постояно се карат и те гледат как да си отмастят на други.

а и нео да може да взимат неща ама поне credits оставят ;)
 
Дарка незнам дали е тука мястото,но Dungeon ми вика сяка вечер си говорил с тебе и аз щял съм банат :D

моля ? ще престанеш ли да лъжеш ? не ти ли писна да лъжеш ?
 
ок малко ще се отклоня от темата ама защо все 15 годишните са ви виновни ?
тоест казано човек на 15 вече не е такова дете секс прави...

нещо неразбрах какво е общото по темата (wonder) това със Секса (wonder)
Убау и те правят и аз правя а не съм на 15 ;P
:D

секс можеш и в 5,6-ти кл. да правиш но товa не те прави голям !!!