[Help] Искам помощ да помогнете за 2-3 неща

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Ако има някой койторазбира от правене на сайтове да покаже как става моля ви се ще сам ви ама много благодарен пък и ако направите едно клипче едва ли само на мене ще помогнете сигорно на пръсти се броят от сички логнати които могот да правят сайт!! Хайде хелп :angel_not:
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
:blink: :blink: отдели си 20-30 лева щи кажа няколко книжки да си купиш без да знаеш езика каде отиваш? Занимавам се с PHP от 3 години и в едно клипче мога да ти покажа само основното от което можеш да си направиш много прост сайт и почти за нищо няма да става
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Ми аз искам да се науча много.Мене повече ме интересува как да правя тези download rankin ..... сещаш се мене тва ме интересува.Но сам навит само трябва да ми кажеш как се се казват книгите.
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Препоръчвам 2 книжки:
1. PHP & MySQL (за 30 кинта се намира)
2. PHP 4 (зелената книжка) - май за 20 беше...

Ако си от София -> на славейков ги продават ;)
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
Препоръчвам 2 книжки:
1. PHP & MySQL (за 30 кинта се намира)
2. PHP 4 (зелената книжка) - май за 20 беше...

Ако си от София -> на славейков ги продават ;)


Да, там съм ги гледал и са много по-евтини от другите книжарници... аз също ще си взимам.
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
2. PHP 4 (зелената книжка)

аз му препоръчвам AMP- Appserv,MySQL,Php5 php 4... не ти трябва при наличие на 5 хем има всичко от 4 и допълнителни неща
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Mephisto ем тези кнеги до колко лева ще са горе долу :)!А и не сам о София
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Amp е 2 тома аз си я поръчах по нета преди време беше 17 лева едната том две беше по-евтина препоръчвам ти AMP защото много рядго ще ти се наложи да ползваш M$SQL даже вече MMORPG-тата като му са с MySQL дб-та
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Amp да зема така ли или и другите
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
А я да папитам какви програми ще ми трават за да сам подготвен!! :)А и да питам има ли я тая книга в книжарниците и как и е точното име
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
ProHouse сложиси повече RAM щото аз като ти влезох в компа и видях колко ти е с твоя RAM 30 човека MAX !!
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Ам аз искам се науча права сайт не да пусна сървар :) :chair:
 

Muffa

New Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Ам аз искам се науча права сайт не да пусна сървар :) :chair:

Те би требвало в книжките да пишат с какви програми се почва,но ето ти една за начинаещт "Macromedia Dreamweaver"
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Имам я тая програма кажете сички които трябват
 

Break House

Active Member
Joined
Apr 26, 2008
Messages
281
Reaction score
34
Ае еи ламер каде си трагнал хората дето се занимават с по 5-6 години с ПХП само мога да та направят основното ами дизаина ? да няма да учиш и дизаин хахахахаха боже боже ламер за 1 тап сървър ще ми прави саит сигорно нямаш и 10 човека в сървъра....
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Ае еи ламер каде си трагнал хората дето се занимават с по 5-6 години с ПХП само мога да та направят основното ами дизаина ? да няма да учиш и дизаин хахахахаха боже боже ламер за 1 тап сървър ще ми прави саит сигорно нямаш и 10 човека в сървъра....

Не си прав хора занимавали се с php от 5+ години може да ти направят игра като bulfleet,bgmafia,imperia online.... дизайна е въпрос на въображение дизайн най вече се прави от html,CSS понякога и javascript занимавам се повече от една година с php и в момента правя php mmorpg въпроса е колко бързо го овладяваш и да имаш мерак да го научиш
 

ProHouse

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Тоя па абе еи да не би кат си се родил да си знаел как се прави па и ако си направя сървар само мои приятеле ще влезнат и ще има 20 човека аз искам да се науча просто обичам да научавам нови неща ако не си сагласен просто не чети какво пиша!!И не сам на 5 години а на 14!!