Заслужават ли си?

Заслужават ли си


  • Total voters
    21
Status
Not open for further replies.

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Много ми е интересно как мислят по този въпрос хората. Аз специално съм бил свидетел на големи "мелета" също така и съм ял яко бой от боксьори и то без причина (само защото съм минал покрай дискотеката). Какво мислите? Заслужават ли си боевете пред и след дискотеките? Какво се печели от тях? Моля Ви напишете собственото си мнение :;):. Надявам се тази тема да е интересна и за други потребители от форума :nod:.

Специално за мене, това е най-голямата глупост. Не мога да разбера защо някой хора толкова се превзимат от това кой каква музика слуша, какво значение има кой как се облича. Пълни глупости :punch:.
 
Last edited:

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Напълно бесмислено е без причина да се доизбарат нещата до бой...
Дори и да има причина, не е ли по-добре за всички да обсъдят нещата, без да се превземат ?

Мен лично точно на завършването на даскалото, някакви от квартала ме хванаха, само защото минавам... Правеха ми се на интересни и накрая ядох як бой, ама мн як...
3 юмрука в лицето и 2 право в носа. После паднах на земята, някаква курва ми скъса блузата, след което тоя, който раздаваше крушетата започна да ме обръща на земята и накрая завърши с удар с всичка сила (КРАК) в дясната част на носа... Спукан (слава богу поне не счупен)! Пирогов ала бала.. ^^
Неможех почти да дишам ...
Ебаси простотията...
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Побоят според мене трябва да се използва само в краен случей и тия некви тапанари дет одят по 10 чевека и се правят на отворени много зеха да ме дразнят бяха ме били че съм откъснал някво цвете биха ме верно ама и те си изядоха боя вярно после ми беше надуто окото счупен крак ама па ония въобще да не си им на мястото затова казвам това е пълна безмислица да биеш един човек па ти да си с още 5 приятела затова ще гласувам за "Не, просто са безмислени !" А относно дискотеките бяха прибили един приятел щот в дискотеката бутнал някъв (а както знаете в дискотека винаги е блъсканица)аз имам касмет щот познавам синът на собтвеника на дискотеката иначе и мене да са ме опукали :d
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
При мене не беше чак толкова лошо... При тебе е било направо...::mad::... нямам думи. Ето как стана при мене (ще го напиша в формата на диалог като имате предвид, че тези от дискотекета бяха кик-боксьори и шефа им му викат Хиената) и ето как става след като дойдоха при нас:

Хиената:
"Момчета искате ли да си правим 5 в 5?"
(Имайте предвид, че той е най-големия от тях и е на 25)
Ние: "Не, ние сме пас."
Хиената: "Питам защото чух, че сте дошли да се биете. Ако искате елате и бийте нас."
Ние: "Не, ние не сме дошли да се бием, а просто си седим тука и пием биричка."
Хиената: "Еми добре щом е така. Аре момчета дайте да си ходим."
Тогава той се обърна с гръб и почна да ходи обратно към дискотеката, а неговите хора не мърдаха. Изведнъж той се обърна и каза:
Хиената: "Еее, пичове не мога бе, трябва да ви пребия."
И тогава се започна. Двама мой приятели изядоха 2 юмрука в носа (единия завърши с счупен нос) и всички се разбягаха. Аз обаче не можех да отида никъде, защото до мене и още двама мой приятели стояха хората на Хиената. Тогава той се приближи и ме пита:
Хиената: "И ти ли искаш?"
Аз: (нищо не казах даже не го и гледах за да не зема да си изпатя)
След което Хиената ме ритна в главата. В началото не болеше, обаче след 15 мин всичко ми стана двойно и квадратно... Двамата ми приятели които седяха до мене се разминаха без да ги ритат нито удрят. Мене два дни ме болеше главата след тази случка. Най-смешното е, че след като ме ритна Хиената дойде до мене, клекна, и ме попита:
Хиената: "Момче, добре ли си?"
Тогава не знам какво ме превзе и му отговорих (незнам защо като имате предвид, че това е един от най-опасните хора в дискотеката):
Аз: "Току що ме ритна в глава. Според тебе дали съм добре!?"
Тогава той каза:
Хиената: "Ти данеби да ми отговори!?"
Погледнах го право в очите, след което той се обърна замахна отново да ме ритне, но си спря кракът и каза:
Хиената: "Спокойно бе, няма да те ритна."
Той и неговите хора си тръгнаха взимайки на единия от ударените (не този със счупения нос, ами другия) ланеца, стуващ 600 лв и на един друг часовника Rolecks за 15 лв ::D:. Случката беше сравнително неприятна, но се радвам, че всичко се подреди както трябва. Сега не минавам от там (не че ми е и притрябвало) и си живея спокойно без някой напомпан изрод да ме рита в главата ::cool::.
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Xaphan, за същите става дума и при мен... Само че един Росен, някъв приятел на Хиената...
Абсолютно същите боклучета ^^
Само дето при мен проблема е, че тия са от квартала на даскалото ми, по цял ден висят в градинката до даскалото ::mad::
 
Last edited:

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Ти верно си се разминал един приятел се бие много но един път са го фанали 15 човека и го смачкали от бой 3 месеца трябваше да яде със сламка!
Какви бяха нараняванията? :
1-Счупено ребро
2-крак и рака счупени
3-имаше кравоизлив в окото
4-ако се не лъжа нещо му беше станало на ребрата(няколко счупени)
Има и още но аз не ги знам!
Тъй че повечето може да се каже че сме били със касмет!

Извинявай ама за човек не можеш да кажеш, че е "повредил" :shake:. By Xaphan !
 
Last edited by a moderator:

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Един път като ходих на дискотека и отпред имаше някви мангали ама бяха 10-20 и ние бяхме 5 човека ама 2ма имаха бухалки и един носеше бокс и някви отиваме до мангалите и единия от компанията се изсипа като каза виж ги тия цигани и онея като ни скочиха искаха да хвърлят единия в морето ама тоя с бокса ги зачеса и тея с бухалките помагаха а аз през тва време викнах останалите от бандата ни, дойдоха още 5 човека, един носеше пистолет и като почнаха да стрелят по мангалите, те се разбягаха и викнаха полиция, че после ни викаха в районното, а тоя с пистолета го арестуваха за 72 часа ама накрая ни пуснаха - самозащита и от сега нататък като видим мангали по 1-2 им хвърляме як бой до синьо.
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Един път като ходих на дискотека и отпред имаше някви мангали ама бяха 10-20 и ние бяхме 5 човека ама 2ма имаха бухалки и един носеше бокс и някви отиваме до мангалите и единия от компанията се изсипа като каза виж ги тия цигани и онея като ни скочиха искаха да хвърлят единия в морето ама тоя с бокса ги зачеса и тея с бухалките помагаха а аз през тва време викнах останалите от бандата ни, дойдоха още 5 човека, един носеше пистолет и като почнаха да стрелят по мангалите, те се разбягаха и викнаха полиция, че после ни викаха в районното, а тоя с пистолета го арестуваха за 72 часа ама накрая ни пуснаха - самозащита и от сега нататък като видим мангали по 1-2 им хвърляме як бой до синьо.

Ахахах... (rofl)
Продължавайте в същия дух ;]
That's the spirit :1:
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Ами незнам дали сте чули по новините(беше преди 1 месец някаде)в плевен бяха убили едно момче и едно момиче (едни мангали ги бяха убили и ги фърлили в едно блато).Момчето беше едон от най големите приятели на един от най големите биячи в плевен такъв бой хвърлили на мангалиде от циганската махала че 2 седмици мангал не съм мяркал!
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Въпреки, че гнусни и така нататъка мисля, че и мангалите са хора... Просто ако се къпеха повече нямаше да ги бият и да ги плуят :chuckle:
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Момчета само едно ще ви кажа най много бой се яде заради момиче !
Въпреки, че гнусни и така нататъка мисля, че и мангалите са хора... Просто ако се къпеха повече нямаше да ги бият и да ги плуят :chuckle:


Мразя мангали.Единственото нещу което ми харесва в тях е.Удариш ли единия исипва ти се цялата махала.А ние българите така ли сме ? Я помисли малко тебе ако те бият колко човека ще застанат до тебе да ядат бой.
 
Last edited by a moderator:

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Не е добре да се постъпва по такъв начин , но такива дето са били ReaL си заслужават един ЯК бой , ама много як !!
аз няма да разказвам кво ми се случи ... само ще кажа че изядох 2 туката , взеха ми блузата и парите ...
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
Не е добре да се постъпва по такъв начин , но такива дето са били real си заслужават един ЯК бой , ама много як !!
аз няма да разказвам кво ми се случи ... само ще кажа че изядох 2 туката , взеха ми блузата и парите ...


Е я ми кажи как така са ти зели парите ? ти ръце нямаш ли.


На 16 години келеш съм. Евала на никой не сам давал няма и да дам !
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
кви раце е те са 4 пича иди да се биеш с тях .... да те пукнат от бой и бях на 11 години даже нямах пари за автобуса да се прибера от даскалото и ходих близо 2 км пиша до братовчед ми
 
Last edited by a moderator:

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
е ако беше поне на 15-16 едва ли е щяло да стане така ;)
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Хората воини прекратяват на маса нужно ли е да се правят на газари някои хора като тръгнат да се бият и особенно с такива които хич неса им в категорията смисъл такъв вчера стоя в една зала и едно дете доиде и след няколко минути доиде един "бахтич" и гледам за да го удря разрева са и аз в тоя момент му одарих един и му казах да го остави но си го заслужи!Тъи че мисълта ми е че няма нищо яко в тва да се бииш с някои ...:punch::punch:
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
С бой нищо не се решава боя е единственото нещо с което тъпине изпаднали отрепки на тоя свят се занимават зашо някои интелигентен човек не се сбие? просто и ясно ако можеш да се оправиш с думи едва ли ще можеш с бой
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
Най Добре е с думи!! С Бой не се решава !!
 

NikeR

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
927
Reaction score
318
детска му работа...
и някви по форумите, на му обикновенно... като почнат,
къде живееш, се едно идваш ей ся у нас да ме биеш...
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
детска му работа...
и някви по форумите, на му обикновенно... като почнат,
къде живееш, се едно идваш ей ся у нас да ме биеш...
true ^^
 
Status
Not open for further replies.