[Help] Едитор за клиенти

Nesquik

New Member
Joined
Mar 9, 2012
Messages
104
Reaction score
11
Трябва ми едитор на клиенти , търсех но без успех моля за помощ.Мерси за разбирането -Благодаря предварително (може и линкове)
 
Вече си намерих едитор самочи не ми се получават нещата.Пробвам се да променя ип-то от Hex editor но не става и искам да питам как да го накарам да работи ? (headbang)
 
коя версия ?
И ако можеш дай main.exe да го погледна и ИПто което искаш да е във него
 
Един пич ме светна до някаде , но сега възникна друг проблем като цъкна да влиза в играта и вече като зареди няма такова лента кадето пише името на сервера за да се цъкне на него да си напише ацц-то.(doh)
 
Менюто ли как се казва тва го няма ,бях че някаде за тази проблем но сега го търсих и неможах да го намеря :(;(
 
Щом не те дисконектва и не ти показва "лентата" значи проблема е от ГС-то провери да не е блокирано от някоя защитна стена и дали си сменил всички ИП-та ;)
 
Щом не те дисконектва и не ти показва "лентата" значи проблема е от ГС-то провери да не е блокирано от някоя защитна стена и дали си сменил всички ИП-та ;)
Точно мога да ти кажа, че проблема произлиза от ConnectServer-а.
Ако беше GameServera-а щеше да има лента и като цъкнеш на нея, You are disconnect from the server. :)
 
  • Like
Reactions: Toshy
Точно мога да ти кажа, че проблема произлиза от ConnectServer-а.
Ако беше GameServera-а щеше да има лента и като цъкнеш на нея, You are disconnect from the server. :)

Ако беше от конект сървъра още при влизането щеше да го дисконектва ;)
 
Друга защитна стена ,освен ФиреВалл нямам от нея ли да е
 
Ако беше от конект сървъра още при влизането щеше да го дисконектва ;)
Ама на него не му дава лентата значи ConnectServer неможе да се свърже със GameServer, а ако GameServera е с грешна конфигурация тогава ще дава лента и ще дава Disconnect..

Друга защитна стена ,освен ФиреВалл нямам от нея ли да е
Спри я и ще видиш дали е от нея.
 
Пробвах и с иключен ФиреВалл , прегледах и ип-тата по Коннект сървера и по ГамеСървера всички ми изглежда на ред -Но не съм казал че разбирам много от файлове
 
Да не би да трябва да променя и този текс от папката коннектсървър -Surverlist[Bor]
//---------------------------------------------------------------------------
// "GameServerID" | "NameServer" | "IP" | "Port" | "Status(SHOW, HIDE)"
//---------------------------------------------------------------------------
 
Да не би да трябва да променя и този текс от папката коннектсървър -Surverlist[Bor]
//---------------------------------------------------------------------------
// "GameServerID" | "NameServer" | "IP" | "Port" | "Status(SHOW, HIDE)"
//---------------------------------------------------------------------------
He. Ти със рутер ли си (think)
 
He. Ти със рутер ли си (think)

не не съм с рутер ще може ли да ми влезнеш в PC утре към обед да ми помогнеш мисля че сичко правя точно но не става благодаря предварително :) и ако може да ми дадеш някакъв скайп за контакт