[Help] Проблем с шоп едитор

Привет! Проблема е в липсващa или некоректна версия на Microsoft Net.Framework. Въпреки това смятам, че този редактор на магазини е непрактичен и ще си позволя да ти препоръчам един, по мое мнение, по-добър - MU Shop 1.5 Final. Надявам се да съм помогнал. Поздрави! Диян
 
  • Like
Reactions: nowallz
MuShop не работи с Windows 7. Потърси грешката в гугъл и би трябвало да намериш решение за проблема, ако има такова.
 
  • Like
Reactions: nowallz
MuShop не работи с Windows 7. Потърси грешката в гугъл и би трябвало да намериш решение за проблема, ако има такова.

Ами ако се направи програмата да е съвместима с Windows XP? би трябвало да стане така
 
Ами ако се направи програмата да е съвместима с Windows XP? би трябвало да стане така

99% съм сигурен, че съм го опитвал и пак не е ставало, но все пак опитай, може и проблемът да е бил някъде в мен. ;)
 
Най-добрият Shop Editor го има вграден в Windows-a казва се Notepad!
 
Най-добрият Shop Editor го има вграден в Windows-a казва се Notepad!

да но той след като пита за проблем с шоп едитор значи е нов в му сърварите и неможе да го направи през notepad ! пробвай с шоп едитор-а на skyteam
 
Недей ми се кара, не е като да го няма обяснено как се правят магазини, чудовища и други подобни простотии. Не е сложно.

Примерно пича си прави чудовищата с едитор пуска Гейм Сървъра и той крашва,
Няма да знае защо е крашнал, а причината най-вероятно ще бъде в пропуснат end. Защото повечето едитори не слагат end.
 
MuShop не работи с Windows 7. Потърси грешката в гугъл и би трябвало да намериш решение за проблема, ако има такова.

Грешка,не работи с 64 битови системи. Лично съм подкарвал MuShop на Windows7 32 битов,не знам дали при 64 битов XP или друг ще работи,но на 64 битова 7ца не работи.