[Help] Дупене в сървъра

hristaka299

Member
Joined
Feb 16, 2012
Messages
73
Reaction score
3
Момчета имам следният проблем в сървъра ми.Първо се дупят боксове,които се дропват веднага и си зимат чисти итемс,защото не ги засича дупе файндера понеже си стават легални.Дупе файндера не засича също и самите дупени боксове.Сложих скрипт който при дупене след излизане от херото баннва целият им акаунт.Със античийт пинкоф съм но при някой ги изхвърля по късноо дупят и като ги изхварли влизат без хак и си ползват боксовете.Моля дайте някакъв скрипт бях чел че има скрипт който като барнат дупения бокс ги дисква което е много ефективно.Версията ми е 98р моля помогнете !
 
Ако е с някакъв бъг в игра може пуснеш 2 сървъра :

1 : С warehouse и без trade
2 : Без warehouse но да може се trade
 
Ще ми разясниш ли това с warehorse как става,защото дупят от сандъка не с трейд
П.С-Дупят с дупе хак,защото античийта ги засича по-бавно при някои играчи.
 
Last edited:
Ще ми разясниш ли това с warehorse как става,защото дупят от сандъка не с трейд
П.С-Дупят с дупе хак,защото античийта ги засича по-бавно при някои играчи.

Направо може да си сложиш файловете на @DarkMaster. Защото има много видове хакове за дупене които много трудно ще ги спреш, а на @DarkMaster файловете имат защита против дупене която работи на 100% :)
 
Last edited:
А ще можеш ли да ми пратиш линк за тези файлове за версия 98р или 97д+99и?Да ги погледна,че тази търсачка е ужасна :Д
 
А за тази верийска,ще работи ли със сайта ми за 98р ?
 
Също така може да ги засечеш, ако четеш логовете - ето ти, да се образоваш малко.

П.П. Дано не ме баннат за тоя линк :)
 
Ако дадете и линк към сайтче на дарк за тази версийка сте златни пичове !
 
Търси грешки из логовете, там всичко се отразява
 
Дам така е ама ако ме ориентираш каде точно да ровичкам ;д.Става въпрос че това да фаща дуперите е от гс то,а мойто явно няма такава екста ;д
 
Момчета имам напредък с мойте си файлове ! :) :) Като барнат дупено ги дисква проблема ми е само,че не засича дупени боксове :((
 
hristaka299 Влизаш в Му Онлайн Realese Дарк-а е направил темата като важна много са, ефикасни няма краш на гейм сървара има куест система добавена :) виж ги няма да сбъркаш анти дупе 100% :) лесно се едитват най-важното :)
 
Момчета изтеглих файловете всичко е точно,само че кой може да ми едитне гейм сървъра.Че стражите спамят постоянно даркстеам форума и на др местаа също излиза,защото проследих длл файла на Дарк и като ги променя ми дава грешка от геймсървъра.Знам че е нахалано да искам това ама все пак дразнят така ;д