[Help] Диабло 2 сайт

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Някой може ли да ми даде готова система за Диабло 2 Сайт ?! Ако може ще съм му много благодарен !!!
 
Готови системи за диабло 2, мисля че няма. Ето от тоя форум можеш да си намериш доста работи, като например web register, status и др.
 
Мерси за това което си дал мисля, че ще ми е полезно но все пак ако някой има нещо като система или някой скрипт готов за статистика на сървърът или регистрация или ранк ако може да го напише тук !!!
 
Виж адреса горе има ги тези неща но трябва да се направи регистрацията да бъде с mysql. :)
 
Аз не разбирам много от леб-ове ако може дай ми някои линк мерси предварително ! П.С. А да видях ги мерси за линк-а а може ли да ми кажеш как по точно с MSQL ?
 
Виж и първия урок. По тези 2 урока бях пуснал сървър преди. :)
 
аз сървърът ми е ясен но това за сайта тъй като искаме да пуснем сайт към сървъра но неможем да си направим защото не разбираме от сайтове с колегата и за това реших ако някой има нещо готово ...
 
Пак ти казвам, провери форума по-горе, който съм дал. Там има абсолютно всичко.
 
Да ама е на английски аз горе доло го разбирам ама немога открия леб ... Мерси и на теб Данте !
 
Last edited:
Няма и да откриеш. Това там са само модули. Можеш да си ги сложиш към който искаш уеб.
 
Да аз за това искам леб защото ми е трудно да си направя мой тъй като не разбирам много много ако има някой сайт в който да направя леб-а и да сложа само модулите дали ще стане ?
 
Ако искаш можеш да накараш някой, който разбира от html/css да ти направи сайтчето, а ти само да си сложиш модулите в него. Можеш да попиташ тук.
 
Да мерси и за това ще поразпитам тук и там а ти разбираш ли от ЦС Данте ?
 
Някой може ли да ми даде готова система за Диабло 2 Сайт ?! Ако може ще съм му много благодарен !!!

както ти е казл @newguy сваляш си скриптовете за статус и регистрация http://mppet.data.bg/p/files/uroci/downloads

инсталираш си 1 Xampp на машината

четеш после тази тема как да си добавиш в sql статус и рег системата
Урок:Как да настроим PvPGN с Датабаза и сайт за статус и регистрация

после си сваляш някое CMS ако си начинаещ (Joomla,E107 и други) или си пишеш някой сайт на HTML и с wrapper модул добавяш статус-а и рег-а или iframe за HTML надявам се да съм ти бил полезен :)
 
Момчета само неразбрах как да направя така че регистряцията да се прависамо от сървъра а от играта да неможе
 
Един съвет - направи само форум!
В конкретния случай сайт е напълно излишен, защото няма какво да сложиш просто в него, само един модул за регистрация...
Изтегли си IPBoard система, направи си едно форумче и не бери грижи повече, аз така направих с моя. :))
Успех!
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N