[Help] Диабло 2 сайт

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Някой може ли да ми даде готова система за Диабло 2 Сайт ?! Ако може ще съм му много благодарен !!!
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Готови системи за диабло 2, мисля че няма. Ето от тоя форум можеш да си намериш доста работи, като например web register, status и др.
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Мерси за това което си дал мисля, че ще ми е полезно но все пак ако някой има нещо като система или някой скрипт готов за статистика на сървърът или регистрация или ранк ако може да го напише тук !!!
 

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Виж адреса горе има ги тези неща но трябва да се направи регистрацията да бъде с mysql. :)
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Аз не разбирам много от леб-ове ако може дай ми някои линк мерси предварително ! П.С. А да видях ги мерси за линк-а а може ли да ми кажеш как по точно с MSQL ?
 

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Виж и първия урок. По тези 2 урока бях пуснал сървър преди. :)
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
аз сървърът ми е ясен но това за сайта тъй като искаме да пуснем сайт към сървъра но неможем да си направим защото не разбираме от сайтове с колегата и за това реших ако някой има нещо готово ...
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Пак ти казвам, провери форума по-горе, който съм дал. Там има абсолютно всичко.
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Да ама е на английски аз горе доло го разбирам ама немога открия леб ... Мерси и на теб Данте !
 
Last edited:

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Няма и да откриеш. Това там са само модули. Можеш да си ги сложиш към който искаш уеб.
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Да аз за това искам леб защото ми е трудно да си направя мой тъй като не разбирам много много ако има някой сайт в който да направя леб-а и да сложа само модулите дали ще стане ?
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Ако искаш можеш да накараш някой, който разбира от html/css да ти направи сайтчето, а ти само да си сложиш модулите в него. Можеш да попиташ тук.
 

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Да мерси и за това ще поразпитам тук и там а ти разбираш ли от ЦС Данте ?
 

DieWell

New Member
Joined
Sep 3, 2010
Messages
11
Reaction score
1
Някой може ли да ми даде готова система за Диабло 2 Сайт ?! Ако може ще съм му много благодарен !!!

както ти е казл @newguy сваляш си скриптовете за статус и регистрация http://mppet.data.bg/p/files/uroci/downloads

инсталираш си 1 Xampp на машината

четеш после тази тема как да си добавиш в sql статус и рег системата
Урок:Как да настроим PvPGN с Датабаза и сайт за статус и регистрация

после си сваляш някое CMS ако си начинаещ (Joomla,E107 и други) или си пишеш някой сайт на HTML и с wrapper модул добавяш статус-а и рег-а или iframe за HTML надявам се да съм ти бил полезен :)
 

Yah00

New Member
Joined
Jun 13, 2011
Messages
4
Reaction score
0
Момчета само неразбрах как да направя така че регистряцията да се прависамо от сървъра а от играта да неможе
 

Milanoob

Active Member
Joined
May 27, 2011
Messages
137
Reaction score
109
Един съвет - направи само форум!
В конкретния случай сайт е напълно излишен, защото няма какво да сложиш просто в него, само един модул за регистрация...
Изтегли си IPBoard система, направи си едно форумче и не бери грижи повече, аз така направих с моя. :))
Успех!
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N