Говорилня

Ха, ха, ха ! Firewallcho, тоя какво се филмира? :D:
 
[19:27:47] Quick: zdr
[19:27:50] Quick: tuka li si
[19:28:05] ¤ Plamen 'Eurofootball-a' Georgiev •: tyka sam :)
[19:28:12] Quick: zdr
[19:28:13] Quick: da te pomolq
[19:28:17] Quick: za neshto
[19:28:22] Quick: ako moje
[19:28:27] ¤ Plamen 'Eurofootball-a' Georgiev •: zavisi ?
[19:28:36] Quick: emi
[19:28:40] Quick: da mi pratish edin pic
[19:28:41] Quick: da e momiche
[19:28:44] Quick: hubowo
[19:28:46] Quick: pazikam se
[19:28:49] Quick: s edin gei
[19:28:50] Quick: iskam da go biq
[19:28:54] Quick: :S
[19:29:00] Quick: che utre she doide
[19:29:06] Quick: trqba mi edin pic

И на Skype си е написал: 0bichkam Te Misho :p ;)
(rofl)(rofl)(rofl)
 
[19:27:47] Quick: zdr
[19:27:50] Quick: tuka li si
[19:28:05] ¤ Plamen 'Eurofootball-a' Georgiev •: tyka sam :)
[19:28:12] Quick: zdr
[19:28:13] Quick: da te pomolq
[19:28:17] Quick: za neshto
[19:28:22] Quick: ako moje
[19:28:27] ¤ Plamen 'Eurofootball-a' Georgiev •: zavisi ?
[19:28:36] Quick: emi
[19:28:40] Quick: da mi pratish edin pic
[19:28:41] Quick: da e momiche
[19:28:44] Quick: hubowo
[19:28:46] Quick: pazikam se
[19:28:49] Quick: s edin gei
[19:28:50] Quick: iskam da go biq
[19:28:54] Quick: :S
[19:29:00] Quick: che utre she doide
[19:29:06] Quick: trqba mi edin pic

И на Skype си е написал: 0bichkam Te Misho :p ;)
(rofl)(rofl)(rofl)

Обичат ме к'во да се прави xD ..
Такива хора хич не са добре с главата и обикновено имат повечко свободно време.
 
+1 , Убий тъпака с мълчание , Dark измисли някаква /ignore опция бре..

е по твоята логика до са трябва да си умирал над 80 пъти ама какво да се прави имаш голям късмет че си жив явно не само вашите те мразят ами и господ те мрази браво просто няма човек който да не те мрази
 
Някой прайл ли е сървър с no-ip ? Смисъл .... вместо с ип-та във филес,с домейн ... ?
 
е по твоята логика до са трябва да си умирал над 80 пъти ама какво да се прави имаш голям късмет че си жив явно не само вашите те мразят ами и господ те мрази браво просто няма човек който да не те мрази
Аз не го мразя. :)
 
даже си и тъп на всичкото отгоре фирмата е на мой добър приятел в която сме съдружници толкова си тъп че дори значението на думата Съдружник не знаеш какво значи така че недей много да говориш цокай си от мама и тате 5 лева на ден и се радвай ясен си ми ти ... и половината ти приятели от форума така че време е да спреш с жалките ти опити да се правиш на велик оставаш си 1 лайно и няма да си променя мнението за тебе дано да ти е ясно.

П.С: Хората който уважавам от този форум са

@DarkMaster - Friend (Visual Studio Monster & C++ Developer)
@newguy - PHP Monster Friend
@Mephisto - PHP Coding (big Monster) Friend
@oveRLuckEd - PHP Coding Friend
@Gasolincho - PHP Coding Verry Good Friend
@Dungeon - Photoshop Friend
@EvoLuTiOn - BEST Photoshop Master Friends
@ReaL - много лудо момче уважавам го разбира от всичко (chuckle) Friend
@Backo - Verry Verry Big Monster (flex) човек на място който може да му имаш пълно доверие супер човек
@pa7ata - уникален човек никога не отказва когато и да го питаш помага :) Best Friends!!
@NoFeaR - PHP Coding Best Friends!!
@omarucat още познат като (Omaru) човек на място!!! и добър приятел
@AirwaveS - пич на място уникален човек и много добър приятел
@Damian - PHP verry good Coding (човек на място макар и рядко да следи форума когато и да влезне винаги е помагал)


има и още хора който няма да ги изписвам но Ароганс за разлика от теб аз говора с хора който не са някакви темерути а говора с хора който наистина може да се говори а такива като теб просто ги подминавам защото е жалка гледка да гледаш как се гърчат като червей по земята

maybe yes but sound kinda ass licking (wait)
 
  • Like
Reactions: Arr0gance
yep :p няма ли да качиш някой крадена снимка както правеше преди? (wait) (sun)


ти можеш ли да станеш по ограничен от както си сега? или просто си до такава степен простичък че няма на къде повече!
 
ти можеш ли да станеш по ограничен от както си сега? или просто си до такава степен простичък че няма на къде повече!

мога и още как (chuckle) на мен ми е чудно ти колко си ограничен че не разбираш колко много другите те гаврят а ти се хващаш, да не си на 14 или 15?
 
мога и още как (chuckle) на мен ми е чудно ти колко си ограничен че не разбираш колко много другите те гаврят а ти се хващаш, да не си на 14 или 15?

ее знае ме че си гавра на природата стига се бутал знае ме го вече недей много да умуваш тъпичак си са кво да се прави



и колкото до снимката си е моя!
 
ее знае ме че си гавра на природата стига се бутал знае ме го вече недей много да умуваш тъпичак си са кво да се прави



и колкото до снимката си е моя!

докажи го дебеланко :D: дай си фейсбука да те добавя или ще ми кажеш че нямаш или не го ползваш :O ти си една измислица ;(
 
докажи го дебеланко :D: дай си фейсбука да те добавя или ще ми кажеш че нямаш или не го ползваш :O ти си една измислица ;(

дай ми няколко причини да имам FaceBook това че много хора го ползват значи ли че и аз трябва да имам и ако имам задължен ли съм да ти го казвам от теб мнение не искам така че недей много да ми говориш не искам да ми пишеш не го ли разбра до сега
 
  • Like
Reactions: Dante
да, може и да е твоя, но не... това на нея не си ти :D
... на теб не ти ли писна всеки ден да повтаряш 1 И СЪЩО ??? как този и онзи били момичета, че майка ти те е родила хермафродит и са ти премахнали хуя след рождението... пробвай поне за 1 ден да приемеш, че от самочувствието ти в този форум нищо не е останало
 
дай ми няколко причини да имам FaceBook това че много хора го ползват значи ли че и аз трябва да имам и ако имам задължен ли съм да ти го казвам от теб мнение не искам така че недей много да ми говориш не искам да ми пишеш не го ли разбра до сега

пуу дебелак (nqh)