Говорилня

И ти ли почна да се правиш на интересен бе пикльо? гледай си псевдо сървъра и не му дръж сметка кой му е дал модераторски права... В това има отчасти някаква прилика... той заслужава модераторските права... и ти заслужаваш... да не се прибереш
Омръзна ми да ви чета простотййте ела да ти надуя главата и да си одиш!
 
Омръзна ми да ви чета простотййте ела да ти надуя главата и да си одиш!

Много нинджи , треперят ми коленцата.
 
  • Like
Reactions: PLMN
хей бакарди искаш ли да ми видиш крака ? :D
 
хей бакарди искаш ли да ми видиш крака ? :D

айде няма нужда да си показваш грозните лапешки краченца ходи си ги показвай на вашите че почваш много да ме дразниш взимай си родата от форума и повече не влизайте
 
айде няма нужда да си показваш грозните лапешки краченца ходи си ги показвай на вашите че почваш много да ме дразниш взимай си родата от форума и повече не влизайте

Ето тук грешиш! Ако някой трябва да се маха, то това си ти, защото 95% от хората, които са написали нещо в Говорилнята, за някоя разправия, са против теб... Останалите 5% са твоите подръжници..
 
А аз като не съм поддръжник на никого или пък да съм имал караница с него? ^^
 
  • Like
Reactions: Dungeon
Не бях влизал от много време бях си забравил паролата на NeoGame и се регвам като Кузмов... Влизам и гледам на всички работа много и пораснала.Всеки разбирач станал и най-различни...Един поздрав от мене Видео споделяне / VBOX7 :)
 
А аз като не съм поддръжник на никого или пък да съм имал караница с него? ^^
е добре, извинявай... (толкова ли не успя да се направиш на ударен значи...)
 
е добре, извинявай... (толкова ли не успя да се направиш на ударен значи...)

Не.. Просто искам да създам нов % от хора. :D:
 
  • Like
Reactions: Dungeon
това ли успя да измисли гениалния ти мозък бе сухар

Гениялният* ,
Така де вече съм на принципа убий тъпака с мълчание :)
 
добре добре мълчи си ще направиш нещо хубаво за форума
 
Много ми е интересно как всички нападате KR373N , ама като ви потрябва нещо и той може да ви го направи му ближете гъза..
Използвачи !
 
  • Like
Reactions: KR373N and bacardi
Много ми е интересно как всички нападате KR373N , ама като ви потрябва нещо и той може да ви го направи му ближете гъза..
Използвачи !

ххаха точно така, аре лайте ве кучита, мамави мръсна само се правите на упорити а после лижите краката!
 
Много ми е интересно как всички нападате KR373N , ама като ви потрябва нещо и той може да ви го направи му ближете гъза..
Използвачи !

я кажи кои са тези които са "Използвачи"...
тъй като аз съм от тези, които го нападат, но ми е много чудно как с лека ръка казваш "всички"... аз посещавам форума единствено заради Говорилнята и buy/sell форума.. и ми е много чудно за какво последно съм му "близал гъза"...
 
само да кажа че за разлика от тия който много им знае устата аз помагам във форума а не само да дрънкам глупости по цял ден това се отнася за @Arrogance & @Hamlet до сега не съм видял нещо от вас!! така че може да си говорите каквото си поискате за мене но за разлика от вас помагам на хората във форума а това дали ти или някой друг го оценява хич не ме интересува хората който уважавам в този форум се броят на пръсти но са хора на който човек може да разчита така че не ме интересува какво мислиш за мен дано да съм ти го изяснил @Hamlet и @Arrogance!!!!