Говорилня

Можем да четем за разлика от тебе -.-
hamlet тея хейтъри пак са почнали =Д

Еdit: Kre7en ако съдим по твоята логика ... извинявай че ти засегнах мъжкото самочувствие мъжага (xaixai) чакай че и аз не си повярвах , лол
Bacardi ако имаш да ми казваш нещо недей се кри зад тоя боклук не бъди като него ... просто млъкни ..~!

първо не знам до сега да си ми засегнал някога самочувствието защото от такава нисша форма на живот освен да си докарва някакви индивиди дето да се мислят за господ направо ми става жал за тебе даже не знам как още те малтретират в училище не им ли става жал да бият някакъв рахит а е няма да те убеждавам че си жалка картинка за мен си оставаш 1 леке така че ти може да си пишеш каквото си искаш
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bacardi
Ако изтеглиш късата клечка,
ще ми изпълниш 3 желания.
Ако изтеглиш дългата погрешка,
бързо ще я скъся! (crazy)
 
Лол , ЛОЛ! 3 Дни срсли ? Просто като не сядам на пц-то или като седна не стоя в този форум... + Т'ва нисш си ти ъм.. това друг въпрос =)
 
браво само 3 дни ти отне да отговориш на въпроса направо да ти пляскаме !!! (applause)(applause)

Той да не живее в форума и да следи кой кога пише, че да отговаря моментално. (facepalm) Много интересна "логика" имаш. :)
 
  • Like
Reactions: Dungeon and bacardi
Лол , ЛОЛ! 3 Дни срсли ? Просто като не сядам на пц-то или като седна не стоя в този форум... + Т'ва нисш си ти ъм.. това друг въпрос =)

Понякога човек е по добре да си мълчи! "Точно това трябва да правиш"
 
Той да не живее в форума и да следи кой кога пише, че да отговаря моментално. (facepalm) Много интересна "логика" имаш. :)

"Thanks" Прав си той не живее в Форумът, но винаги мисли "3-дни" преди да отговори!
Ако не отговори веднага, значи пипето му не сече! но в повечето случаи съм го виждал да кисни в темите, и да се чуди какво да напише...
 
Last edited:
Възможно е. Аз нямам наблюдения по този въпрос и следователно не мога да коментирам. Впечатление ми прави начинът, по който kre373n реагира на... всичко, което пишат потребителите тук..?! Когато и да погледна в тази тема, все има разправии и в повечето случаи той не пропуска да вземе участие. Аз нямам право да го съдя за каквото и да било, нито възнамерявам да го правя, но ми е интересно каква е причината зад всичките караници, които са се изсипали тук. И в крайна сметка дали си заслужава и какъв е смисълът...? Много хора започнаха да пренебрегват и злоупотребяват с причината, поради която този форум е бил създаден. Не мисля, че е редно просто...
 
Абе, всеки път като влезна в тоя форум все някой се заяжда, баси :x
 
"Thanks" Прав си той не живее в Форумът, но винаги мисли "3-дни" преди да отговори!
Ако не отговори веднага, значи пипето му не сече! но в повечето случаи съм го виждал да кисни в темите, и да се чуди какво да напише...

Или не съм на линия...
 
milko.jpg
 
Ей хеЙ`търчета някой хора имат личен живот , а не висят по цял ден в този форум :) Всички сте големи мъже ама като ви дойде една жена и ви каже действайте всички ще си фанете партакешите и ще си тръгнате АРЕ...
 
  • Like
Reactions: Arr0gance and Dante
Ей хеЙ`търчета някой хора имат личен живот , а не висят по цял ден в този форум :) Всички сте големи мъже ама като ви дойде една жена и ви каже действайте всички ще си фанете партакешите и ще си тръгнате АРЕ...

Ти си поумнял, колега. :D
 
Ей хеЙ`търчета някой хора имат личен живот , а не висят по цял ден в този форум :) Всички сте големи мъже ама като ви дойде една жена и ви каже действайте всички ще си фанете партакешите и ще си тръгнате АРЕ...

Селяк , кои ти е дал модераторски права на теб ве? ти цял ден мойш да си играеш и да правиш снимки ама у главЪта не те бива!
 
Селяк , кои ти е дал модераторски права на теб ве? ти цял ден мойш да си играеш и да правиш снимки ама у главЪта не те бива!

Жалък си (chuckle) Колкото повече пишеш толкова повече се излагаш , your choice.
 
Жалък си (chuckle) Колкото повече пишеш толкова повече се излагаш , your choice.

Ей духач щи кажа кой е жалкия ако те пипна, искаш ли да ми душиш трабата? M1rda!
 
Ей духач щи кажа кой е жалкия ако те пипна, искаш ли да ми душиш трабата? M1rda!

И ти ли почна да се правиш на интересен бе пикльо? гледай си псевдо сървъра и не му дръж сметка кой му е дал модераторски права... В това има отчасти някаква прилика... той заслужава модераторските права... и ти заслужаваш... да не се прибереш