Говорилня

Представете си ако изчистят тази тема всеки с кой поста ще бъде?
 
Last edited:
Братле, под нивото си ми да се занимавам с теб. Ае у лево!
 
Last edited:
съжалявам ако ти засегнах женското самочувство но аз изразявам мнение а това че не може да го приемеш си е твой проблем ;)
 
съжалявам ако ти засегнах женското самочувство но аз изразявам мнение а това че не може да го приемеш си е твой проблем ;)

от кога има и мъжко, и женско самочувствие?
П.С. мислех, че се делят на високо и ниско..
 
Можем да четем за разлика от тебе -.-
hamlet тея хейтъри пак са почнали =Д

Еdit: Kre7en ако съдим по твоята логика ... извинявай че ти засегнах мъжкото самочувствие мъжага (xaixai) чакай че и аз не си повярвах , лол
Bacardi ако имаш да ми казваш нещо недей се кри зад тоя боклук не бъди като него ... просто млъкни ..~!
 
Last edited:
Можем да четем за разлика от тебе -.-
hamlet тея хейтъри пак са почнали =Д

Еdit: Kre7en ако съдим по твоята логика ... извинявай че ти засегнах мъжкото самочувствие мъжага (xaixai) чакай че и аз не си повярвах , лол
Bacardi ако имаш да ми казваш нещо недей се кри зад тоя боклук не бъди като него ... просто млъкни ..~!

браво само 3 дни ти отне да отговориш на въпроса направо да ти пляскаме !!! (applause)(applause)
 
  • Like
Reactions: bacardi
браво само 3 дни ти отне да отговориш на въпроса направо да ти пляскаме !!! (applause)(applause)

Тъй като не го познавах, но ми стана ясно че е "женствен" "Мека-китка"(crazy) но го мислих поне за по умен, "три дни" мисли какво да напише. И аз ще пляскам (applause)