Говорилня

Да ви попитам .Някой играе ли някой Aion сървър .Ако играе нека да каже кой .
 
Пичове я помагайте е ...Имам проблем с инсталацията на Skype-то... ;хх тегля най-новата и ми дава "Don`t Send" тегля 3.8(както аз си я искам) и ми дава грешка,че съм нямал свободно място на диска ... И въпроса ми е ... Може ли някой да помогне ?!?!?!?!
 
Пичове я помагайте е ...Имам проблем с инсталацията на Skype-то... ;хх тегля най-новата и ми дава "Don`t Send" тегля 3.8(както аз си я искам) и ми дава грешка,че съм нямал свободно място на диска ... И въпроса ми е ... Може ли някой да помогне ?!?!?!?!

С какъв Win си ???
 
Някой модератор ще ми одобри ли темата в MuOnline Advertisement?
Мерси!
 
Windows XP SP2 ... преди това като си отварях мозилата и ми се затваряше скайпа.. ;xx
 
Даже ей сега като се помъчих да инсталирам някоя програма ми показва некви грешки ... и ме съмнява да не е някаф ялов вирус ... ;xx
 
Кое по точно не ти харесва в нея ?
Ами то беше преди време за точно конкретни неща който неме кефят немога да ти кажа защото трябва първо да инсталирам играта.. Но като помня не ме кефи самата графика на играта и как изобщо е направена :)
 
  • Like
Reactions: NoFeaR
Еми честито . Успех ти пажелавам Аз .
И от мен успех за напред. Може да се навия и да плейкам не е чак толкова лоша играта , стига да даваш някой уроче за начало че съвсем съм забравил как се играе и кви са класовете.. :)
 
Нещо не ме пуска вътре NoFeaR

Как така не те пуска вътре натискаш един път върху сървъра и после натискаш Ок.
Всичко си работи перфектно явно бъркаш някъде.
 
Last edited:
Как така не те пуска вътре натискаш един път върху сървъра и после натискаш Ок.
Всичко си работи перфектно явно бъркаш някъде.

Що него качиш в някой торент сайт ???