Говорилня

Пичове, как се оправяше като влезеш в някой сървър на MuOnline и да не са размазани буквите? Става на въпрос за Windows 7 !
 
Някой може ли да ми даде GameServer за 97d 300xp е сървъра.
 
Някой може ли да ми даде GameServer за 97d 300xp е сървъра.

Вземи на дарка от бета 13.

Наистина са добри. Преди последния Ъпдейт имаха някои бъгове, но сега наистина са добре. От 19-ти март съм пуснал сървъра и до сега не съм имал проблеми с файловете и не е спирал ;)
 
Някой можели да ми помогне за майн-а ?
 
Някой ще ми кажи ли кой античийт да използвам за версия 97d кой е най-добрия..
 
здравкоооо ;D
 

Attachments

  • blyaa.jpg
    blyaa.jpg
    115.8 KB · Views: 24
Някой можели да ми каже някакъв начин за пускане на 2 скайпа освен скайп лаунчер ?
 
Някой можели да ми каже някакъв начин за пускане на 2 скайпа освен скайп лаунчер ?
десен бутон -> run as -> избираш някой др ако си на Xp, ако си на 7-цата давашш as administrator ии ок..
 
десен бутон -> run as -> избираш някой др ако си на Xp, ако си на 7-цата давашш as administrator ии ок..

Иска парола ? а не съм слагал никаква.
 
плондер :D:

супер е гъзе пък... а и кат намесихте кретена :D: ... на тоя сигурно само китката му е 50 санта xD
 
десен бутон -> run as -> избираш някой др ако си на Xp, ако си на 7-цата давашш as administrator ии ок..

глупак новия Skype 5.1 or 5.0 може да отвараш колко си искаш скайпа като цъкнеш 2 пъти на него и ти отвара да пишеш друг скайп
 
глупак новия Skype 5.1 or 5.0 може да отвараш колко си искаш скайпа като цъкнеш 2 пъти на него и ти отвара да пишеш друг скайп
добре бе, УМНИК!
*От къде знаеш за кой скайп те пита?
*Поне в 1 изречение, когато ме наречеш глупак, тъпак, простак и прочие, си направи труда да пишеш ГРАМОТНО!
*А ако това, което твърдиш не става?
 
Дайте някав клиент 97д+99и без ВИРУСИ (headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)
 
Last edited: