Говорилня

Честито флейм, жив и здрав баце :p ^_^
 
момчета с тея СМГ-та са оправих ся почнаха с МУ Пие да играят кво да прая :mad:
 
явно никой незнае как да спрая тоя Му Пие хак :(
 
ЧРД!
P.S. Ейй днес класната даде заявка за грипна, ега ни одобрат.
 
Момчета целия комп ли трябва да е празен за да няма лаг във сървъра или само директорията ;D
 
Ами по добре целия, щот дали ще е в директорията, или някъде другаде, пак забавя компютъра, все пак той оперира с повече данни, и намалява произведителността.
 
Разгонен таралеж... Аз съм е :D
 
Момчета целия комп ли трябва да е празен за да няма лаг във сървъра или само директорията ;D

ако искаш може и да сереш в папката ако ти е почистен Windows да не ползва 50000 процеси от който няма нужда а ползва тези който трябва и си имаш свободно място няма да имаш проблем колкото до папката в нея ако искаш може да си сложиш всичко квото имаш на компа пак няма да лагва както казах по горе ползва процесите на Windows само :)
 
кажете някоя комедия да се посмея малко че съм болен и ми е скучно
 
кажете някоя комедия да се посмея малко че съм болен и ми е скучно

Страшен филм,Лоши момчета 1,2 , др не се сещам :Д
 
кажете някоя комедия да се посмея малко че съм болен и ми е скучно

Република България е много добра пародия.
 
ВАКАНЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!!!!!!! (party)(party)(party)(party)(party)
Грипна ваканция е обявена във Варна от днес до петък включително, това съобщиха за Радио Варна от РИОКОЗ. В областта е обявена и грипна епидемия, тъй като заболелите са над 160 на 10 000 души. От общината уточниха, че отпадат учебните занятия и на учениците, които са втора смяна. На 31 януари ще се проведе ново заседание заради грипа и тогава ще бъде решено дали ваканцията ще бъде удължена.

От днес във Варна започват да се спазват и мерките, прилагани при епидемична обстановка. Спират се ваксиниранията, плановите операции. В болниците се забраняват свижданията, хоспитализират се болни само при спешни случаи.